Provizní systém

Nemůžete vyplnit toto pole

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI V RYCHLE ROSTOUCÍM SEGMENTU ON-LINE nákupů pro ZDRAVÍ

Zapojte se do našeho affilate programu a vydělávejte s námi! Máte svoje internetové stránky a líbí se vám přírodní produkty pro zdraví ? Čtěte dále.

CO JE KVALITNÍ ŽIVOT.COM?

Jsme česká společnost s výhradním zastoupením pro BIO produkty  Moringa z Tenerife  pro zdraví, dlouhověkost a krásu. Máme bezkonkuranční a jedinečné přírodní produkty ve stále žádanějším segmentu. Jsme vydavatelem časopisu Kvalitní ŽIVOT v rámci  ČR a SR.

A svým affilate partnerům můžeme díky tomu vyplácet provize a nabídnout jim zajímavou spolupráci.

PARAMETRY AFFILATE PROGRAMU

  • Provize 8 % z objednávky
  • Slevy na vlastní nákupy
  • Množství dostupných reklamních materiálů
 - bannerů, odkazů pro umístění na Vaše stránky

CO JE TO PROVIZNÍ SYSTÉM?

Affilate program neboli provizní systém je jedním z nástrojů internetového marketingu. Máte internetový obchod a chcete ho nechat vydělávat více? Máte navštěvované stránky a chcete z toho profitovat?  Pak je provizní systém určen právě Vám.

Jak to funguje?

Registrujte se na našich stránkách - registrace vpravo dole na HP. Po našem potvrzení registrace si vyberte baner či odkaz a nasadite na svoje stránky. Všichni vaši zákazníci - klienti- čtenáři se tak mohou prokliknout k nám. Pokud zákazník, který přišel na naše stránky z vašich stránek, učiní objednávku, získáte z této objednávky procentuální provizi. Také v jednoduché administraci vidíte, kolik klientů přes vás nahlédlo do e-shopu a kolik učinilo objednávku. A samozřejmě vidíte, jaká je výše vaší provize.