Přečtěte si nový Časopis Kvalitní ŽIVOT ON.-LINE speciál ZDARMA https://casopis.kvalitnizivot.com

ASEA REDOX roztok 4l

ASEA Redox obsahuje tzv. „Redox Signaling Molecules“, které obnovují buněčnou komunikaci a zlepšují konektivitu CNS (centrální nervové soustavy).  Podle Dr. Kam Yuen DC, velmistra Shaolin Kung Fu 35. generace a zakladatele Yuen Method TM, nám ASEA Redox umožní „držet krok“ a „být v pohodě“ v dnešním světě bezprecedentních změn a přílivu informací.  Více informací níže a ve videu.

4 680 Kč 4 070 Kč bez DPH
Objednáno

Produkt ASEA je první a jediný doplněk výživy na světě obsahující redoxní signální molekuly, využívá jedinečnou vědeckou technologii a mění životy na celém světě. Zapadá do našeho konceptu Kvalitního života a  správného fungování a omlazení organismu.

 

Buňky spolu musejí komunikovat. Bez spojení není velení.

 

Zaměření ASEA spočívá v buněčné signalizaci a synergii. Obnovuje komunikaci mezi buňkami těla. Tím se odlišuje od podobných produktů a činí z něho nenapodobitelný systém. Signalizací provázaný, vzájemně se doplňující.

ASEA nic neléčí. Poskytuje tělu to, čeho časem pozbylo, zejména schopnosti reagovat na vlivy životního prostředí v celé jeho šíři. Základem zachování života každé buňky je udržení homeostázy – rovnováhy. K tomu má buňka zřízen důmyslný systém organel, který je analogický k orgánům tak jak je známe z lidského těla. Systém dýchací, trávicí, vylučovací, imunitní, reprodukční a také systém signální = komunikační. Právě ten je zajišťován prostřednictvím tzv. signálních molekul, které přenášejí informace z prostředí, aby tělo mohlo reagovat na to, co se děje, a přizpůsobit se okolním podmínkám.

Signálních molekul existuje mnoho, zde je zaměřeno na redoxně signální molekuly, které mají svůj původ v buněčných organelách zvaných mitochondrie. Oslabení buněčné aktivity a signálních funkcí věkem nebo vlivy prostředí jsou příčinou, že se tělo vlivům prostředí přizpůsobuje pozdě, chybně nebo se přizpůsobuje něčemu, co není. A to včetně eliminace vlivu volných radikálů včetně reaktivního kyslíku vyvolávajícího oxidativní stres, či poškozující samotnou DNA, která pak funguje chybně. Proteiny (bílkoviny) jsou hlavními stavebními prvky těla. Pokud je signalizace narušena, vznikají nežádoucí formy proteinů, které se chovají nestandardně až škodlivě. Vzniklé nežádoucí proteiny jsou imunitním systémem likvidovány. Likvidace této mrtvé hmoty však vyvolává uvnitř buněk stres a chronický zánět. Tělo ve stresu není schopno správné buněčné reprodukce, protože svou energii spotřebovává na imunitní boj o vlastní přežití. Na celém těle je tento boj pozorovatelný jako tzv. civilizační choroby v celé jejich škále. Poprvé si signálních molekul všimli až v roce 1998. Proto řada lékařů o jejich existenci dodnes nemá tušení. Nebyly součástí vzdělávání. Dalších 16 let trval výzkum, který byl cílen na vývoj a zejména stabilizaci signálních molekul právě pro obnovení normální signální funkce organismu. Takové, jaká je charakteristická pro mladší věk, kdy se tělo přizpůsobuje správně, tedy je zdravé.

ASEA REDOX roztok. Produkt, který "vrací čas".

 

Buněčné organely zodpovědné za redoxně signální proces se nazývají mitochondrie. Mitochondrie plavou ve slaném nálevu buňky a v rychlém sledu mění jeho fyzikální strukturu (ne chemickou H2O) a vytvářejí reaktivní redoxně signální molekulu. Ta, pokud není využita, mění se zpět na původní strukturu „slané vody“. Pokud využita je, stává se signalizací, tedy informací mezi buňkami i mezi orgány.

Věkem snižující se buněčná aktivita je provázena snižující se aktivitou mitochondrií, klesá produkce redoxně signálních molekul a zpomaluje se signalizace. Proto se lidé věkem zmenšují, jejich buňky ubývají, nereprodukují se. Říká se, že „rostou do země“. Mění se funkčnost těla, myšlení, paměť, rozhodování, řeč, schopnost odolat nemoci nebo schopnost hojení. Tělo není schopno metabolizovat jako dříve. Všechno jde pomaleji.

ASEA REDOX je roztok redoxně signálních molekul, který ve vyšším věku doplňuje jejich přirozený úbytek.

Působí v 5 klíčových oblastech:

Imunitní systém

Zánětlivá odpověď

Kardiovaskulární zdraví

Kondice trávení

Hormonální rovnováha

  

ASEA podporuje redoxně signální funkce buněčného života a metabolismus energie jako celek.

Pokyny pro užívání produktů ASEA od výrobce:

  • Vypijte 60 ml produktu ASEA dvakrát denně.
  • Nemíchejte produkt ASEA s jinými látkami.
  • Produkt ASEA pijte 10 minut před jídlem nebo po jídle.
  • Produkt ASEA pijte pouze z plastového, papírového nebo skleněného poháru
  • Nepijte produkt ASEA přímo z lahve.
  • Při pití produktu ASEA dodržujte vyvážený příjem tekutin.
  • Produkt ASEA je možné zmrazit.
  • Pokud produkt ASEA po doručení zmrazíte, přesvědčte se před použitím, že je úplně rozmražen.
  • Produkt ASEA není citlivý na chlad ani teplo.
  • pozor na styk s kovem

Naše další zkušenosti  a doporučení pro vás jsou: natírání  (rozprašování) roztoku na celou páteř a na klouby, případně i na břicho například 3 x po sobě vždy nechat zaschnout 2x denně. Lze kapnout roztok i  do očí pro zlepšení zraku. Pokud používáte i gel Renu28, nanášejte ho až po nanesení roztoku na kůži.

Pokud se léčíte a berete léky poraďte se o užívání se svým lékařem.

 

 

 

Základní balení obsahuje 4 x 1 litr podle výrobce na 1 měsíc.

 

Jedná se o MLM společnost, při pravidelném užívání doporučuji zaregistrovat se a využívat dalších výhod a nižších cen. Pro registraci mě kontaktujte na: steinmetzova@kvalitnizivot.com.

http://1800467357.myasealive.com

číslo sponzora (Kvalitního života do posílené větve Dr. Kam Yuena): 1800467357

 

 

 VIDEO s českými titulky zde:

 

 

 

Kód Kód: 4657
Jméno značky: ASEA
Kategorie: ASEA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.