Přečtěte si nový Časopis Kvalitní ŽIVOT ON.-LINE speciál ZDARMA https://casopis.kvalitnizivot.com

Časopis Kvalitní ŽIVOT Roční Předplatné ČR -doručování do schránky

Tip
Časopis Kvalitní ŽIVOT Roční Předplatné  ČR -doručování do schránky
ZdarmaZdarma

Doručování pouze v  ČR!

 

Na rok 4 vydání: Do poznámky prosím napište, od kterého čísla si přejete časopis zasílat a pokud je doručovací adresa jiná, tak ji nezapomeňte vyplnit!

 

Dárkový certifikát zašleme mailem - napište do poznámky, že ho máme poslat. Vy si ho vytisknete a vyplníte pro obdarovaného!

276 Kč 251 Kč bez DPH
Skladem (9968 ks)

Předplaťte si náš časopis na rok 4 vydání (kvartální periodicita) a máte poštovné a balné zdarma, ušetříte čas a žádné číslo vám už neunikne.  Chcete předplatné darovat?  Jednoduché - zaplaťte 276 Kč, pošlete nám doručovací adresu, kam se bude časopis zasílat. Cena je platná pouze v ČR, pro cenu v rámci Slovenska nás kontaktujte. Časopis je určen pro čtenáře se zájmem o kvalitní život pro sebe a své blízké. Témata: potraviny pro zdraví, raw food, recepty, astrologie, homeopatie, drahé kameny, alternativní pohledy na svět, feng shui, zvířecí zajímavosti, inspirativní rozhovory, pohyb pro zdraví, zajímavosti z cest, východní medicína, knižní tipy, osobní rozvoj, soutěže, ženská/mužská témata a příběhy. Zveřejňujeme články i ve slovenštině.

Certifikat predplatne

Kód Kód: 3700
Jméno značky: Kvalitní ŽIVOT.com s.r.o.
Kategorie: Časopis Kvalitní ŽIVOT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.