DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Časopis pro Kvalitní ŽIVOT Číslo 1 (srpen - září 2014)

69 Kč 63 Kč bez DPH
Vyprodáno

A co si přečtete?

6 Rozhovor s Gabrielou Kolmanovou o BOWEN technice pro lidi, koně a psy

10 Kam cválá rok koně?

11 EZOTERIKA: Aktivace brzlíku Zpívate si rádi? Tak to je dobře, protože tím prospíváte celému tělu. A jakým způsobem, to se dočtete v tomto článku. 

12 Víte, že …? Máte doma monsteru?

14 HOMEOPATIE: Kdo je homeopat? Trpíte na rýmu? Jak ji vyléčit vám poradí viceprezidentka České komory klasické homeopatie.

16 VZTAHY: Existuje dokonalé přátelství ženy a muže? Nad tímto tématem se zamýšlí Ilona Motlíková

18 ZDRAVÍ: Záporné ionty a jejich vliv na naše zdraví Aneb nepodceňujte kvalitu vzduchu, který dýcháme.

20 Astrologická předpověď Milana Gelnara na srpen-září

22 Znáte „RAW FOOD“? Plus recept na čokoládový dort od brazilské specialistky Sani Hadek.

24 SUPERPOTRAVINY: Moringa pomáhá seniorům získat aktivní život Ani ve stáří se člověk nemusí zbavovat oblíbených koníčků a aktivit. Důležitá je správná výživa

26 Moje zkušenosti s automatickou kresbou

27 PSYCHOTERAPIE: Nenechte se zneužívat blízkou osobou

28 JÓGA: Hadí síla ukrytá v KUNDALINI józe

29 Vydejte se Hvězdnou cestou ke štěstí a harmonii s profesionálním astrologem Milanem Gelnarem v seriálu na pokračování.

30 Můj život s arteterapií

32 TAROT: Mág a tarotová poradna Chcete-li nabýt vlastností, kterých je karta nositelem, noste kartu s sebou, vizualizujte si její energii, meditujte

34 TÉMA: Svět GMO kolem nás

36 Odkaz Zdislavy platný i v dnešní době. Svatá Zdislava oslovuje lidi na všech kontinentech.

39 REPORTÁŽ: Krásná v Krásném

40 FENG SHUI: Jak funguje Feng shui seznamka? Je možné najít pravého partnera podle principů Feng Shui? To vám představíme v tomto článku.

41 Knihy: David Deida: Cesta pravého Muže Dokážete být pravým mužem? Ovládáte svou sexuální energii? Znáte svůj životní cíl? Najděte inspiraci v unikátní publikaci.

42 VÝŇATKY Z KNIHY: Moringa přispívá k acidobazické rovnováze

43 Recepty  jednohubky

44 SLOUPEK: Radosti běžných dní Radost je v životě důležitá a zdánlivé maličkosti mohou velmi potěšit.

46 Autentické výpovědi lidí s užíváním superpotraviny moringy

-----------------

NOVINKA ať se Vám líbí. Otevření a přemýšliví lidé touží prospět jak sobě tak i svému okolí. Časopis pro Kvalitní ŽIVOT je médium pro „aktivní“ čtenáře, kteří se chtějí věnovat svému osobnímu rozvoji a zdravému životnímu stylu, pro čtenáře, kteří chtějí prožít nejen dlouhý, ale především kvalitní život. Těmto čtenářům náš časopis přináší inspiraci, rady a tipy, jak k tomu přispět, články odborníků, jakož i redakcí vyzkoušené produkty, postupy, metody, a praktické návody ve formě poutavého čtení. Tato redakční „prověrka“ přispívá k orientaci čtenářů a jejich nasměrování. Aktivní „spolupráce“ se čtenáři si ceníme. Umění propojit to nejlepší z vědění dávnověku s nejmodernějšími současnými přístupy. Časopis pro Kvalitní ŽIVOT pokrývá témata pro zdravý a spokojený život. Z oblasti výživy a stravy čerpá například z Ájurvédy, přes domácí bylinky až k superpotravinám a biopotravinám, přináší recepty k přípravě chutných a zdravých pokrmů. Věnuje se esoterním tématům jako Feng-Shui, Tarotu, Astrologii, drahým kamenům, meditacím a dalším. Dává prostor oborům alternativní medicíny – homeopatii, psychoterapii, různým druhům masáží, čínské medicíně nebo cvičení pro zdraví. Upozorňuje na možnosti alternativní péče o tělo a duši a přináší návody jak předejít civilizačním chorobám. V každém čísle naleznete rozhovor se zajímavou osobou. Velmi rádi představujeme české a slovenské mediálně neznámé osobností, které však svými zkušenostmi, prožitky či svojí intuicí a napojením odhalují skryté poklady.  Když okem vnímáme krásu, tak se naše duše raduje. Časopis pro Kvalitní ŽIVOT přináší příjemnou a oku lahodící vizuální podobu. Dbáme na estetické cítění a barevné ladění. V našem časopise naleznete největší množství kvalitních originálních fotografií a kreseb ve spojení s citlivě volenou moderní grafikou a bohatými doprovodnými prvky. Kvalita papíru je příjemná do rukou a font písma je volen s ohledem na dobrou čitelnost.

Kód Kód: 1120
Jméno značky: Kvalitní ŽIVOT.com s.r.o.
Kategorie: Časopis Kvalitní ŽIVOT
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení