DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Zdraví veganů a omega-3

Zdraví veganů a Omega-3

Nyní může rovnováhy dosáhnout každý! Veganská strava je často bohatší na některé živiny jako vláknina, vitamín C a fytochemikálie. Tato strava ale často postrádá některé základní živiny, včetně vitamínu D a omega-3 tuků. To znamená, že pro vegany a vegetariány je obtížné docílit rovnováhy omega-6 a omega-3 a stejně tak je obtížné zajistit, aby konzumovali dostatek EPA a DHA a využívali přínosů těchto živin schválených EFSA. Populační studie prokázaly, že vegani mají nižší koncentraci omega-3 mastných kyselin v krvi než ti, kteří konzumují jídlo živočišného původu.

U veganů lze tyto esenciální omega-3 EPA a DHA mastné kyseliny získat konzumací obohacených potravin nebo pečlivým výběrem stravy obsahující tyto živiny, ale není to snadné. Doplňování ALA má velmi malý účinek na zvýšení koncentrací DHA v krvi, protože i když lze ALA ve vašem těle převést na EPA a DHA, je tato přeměna dost neúčinná. Typická míra konverze je u žen pod 5 % a u mužů pod 2 %, takže problém přetrvává.

Nyní však existuje snadné řešení pro všechny vegany, vegetariány a vlastně každého, kdo chce alternativu k rybím olejům. Ryby získávají omega-3 z mořských řas žijících ve studené vodě. Tyto řasy poskytují čistě omega-3 s dlouhým řetězcem, které mohou lidé extrahovat a konzumovat.

Zinzino BalanceOil Vegan obsahuje tento olej z mořských řas s omega-3 (EPA a DHA), vysoce mastným slunečnicovým olejem (HOSO) a olejem ze semen hadince bohatým na omega-3 (SDA a ALA), omega-6 (GLA) a omega- 9 (OA). Obsahuje také extra panenský předsklizňový olivový olej bohatý na omega-9 (OA) a s velmi vysokými hladinami polyfenolů. Má značnou část velmi důležitého vitamínu D ze 100% veganského zdroje.

Výsledkem je, že veganský olej vám nabízí všechny přínosy našeho běžného BalanceOil vyrobeného z rybího oleje. Zinzino BalanceOil Vegan je testován, chráněn, efektivní a bezpečně upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a poměr omega-6 a -3 ve vašem těle. z toho:

C22:6 (DHA)

427 mg

Olej získaný z mořských mikrořas Schizochytrium sp. je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, kyselinu eikosapentaenovou (EPA) / dokosahexaenovou (DHA). Vegetariánský ekvivalent rybího oleje, jedná se o první vegetariánský produkt EPA/DHA, který poskytuje biologickou alternativu k tradičním rybím olejům. Vyrábí se v FDA přísně kontrolovaném zařízení a jedná se o vysoce koncentrovaný a konzistentní produkt. Řasový olej také obsahuje malé množství slunečnicového oleje s vysokým obsahem oleje,
extrakt z rozmarýnu kvůli aromatu, askorbyl palmitát (získaný z kukuřice bez GMO) a tokoferoly (extrahovaný z rostlinných olejů bez GMO), pro zajištění stability.

OLEJ Z HADINCE

Za studena lisovaný olej ze semen hadince se dále upravuje nízkoteplotním čisticím procesem, kde se rafinuje, bělí, deodorizuje a zimuje, aby získal jasný bledě nažloutlý vzhled a neutrální vůni. Neobsahuje GMO, je bohatý na omega-3 mastné kyseliny SDA a ALA, omega-6 mastnou kyselinu GLA a omega-9 mastnou kyselinu OA. Olej ze semen hadince je vynikající volba pro vegetariány a vegany a obsahuje ideální profil mastných kyselin. Zaprvé obsahuje dvakrát tolik omega-3 než omega-6 a omega-9, a tak může pomoci vyrovnat poměr omega-6 k omega-3. Tím se liší od většiny vegetariánských olejů, které obsahují nadměrné množství omega-6. Za druhé, olej
ze semen hadince obsahuje vzácnou mastnou kyselinu omega-3 SDA, která je v těle převedena pětkrát lépe na EPA než typická rostlinná omega-3 ALA, vyskytující se například ve lněném semínku. To ale není všechno. Olej ze semen Echia také obsahuje hodnotnou omega-6 mastnou kyselinu GLA, prospěšnou pro vyrovnávání hormonů a zdraví pokožky!

OLIVOVÝ OLEJ

BalanceOil obsahuje speciální za studena lisovaný, extra panenský předsklizňový olej ze španělských oliv Picual neobsahujících GMO. Je bohatý na omega-9 (OA), ale je speciálně vybrán pro svůj velmi vysoký obsah polyfenolů (nad 350 mg/kg)5. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha příznivými účinky. Chrání BalanceOil v láhvi a, což je stejně důležité, ve vašem těle.

VITAMÍN D3

Náš exkluzivní veganský vitamín D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního, organicky pěstovaného rostlinného zdroje zvaného lišejník. Může shromažďovat velké množství užitečných živin včetně vitamínu D3. Vitamín D3 se extrahuje a poté se do něho přidá kokosový olej. Vitamín D3 je certifikován jako veganský olej, který neobsahuje žádné GMO.

ZDROJ: ZINZINO

 KOUPIT VEGAN OLEJ OMEGA-3 ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení