DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Kuželová pyramida velká (70 cm)

Kuželová pyramida velká (70 cm průměr kruhu, s háčkem nahoře na zavěšení) - Eliminuje elektrosmog a patogenní zóny. Harmonizuje tělo i mysl. Doporučené využíváni pyramidální energie: DOSPĚLÍ - 30 minut denně a postupně navyšujeme MALÉ DÍTĚ - 15 minut

3 600 Kč 2 975 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Barva pyramidy: stříbrný lesk

Zásluhou vědeckých pokusů Ing. Drabala známého jako autora patentu č. 91304/59 ,,broušení žiletek v pyramidě“ vznikla také kuželová pyramida (léčivá pyramida). Bohužel záhy odjel do USA a tím ustaly odborné informace o využití pyramidální energie člověkem v běžném životě.

Po letech a mnoha úspěšných pokusech si dovolil své poznatky zveřejnit také pan Václav Blažejovský, který je přesvědčen, že kuželová pyramida je schopna chránit lidi před negativním působením elektromagnetického záření (dále elektrosmogu), patogenních zón a chemicky upravených potravin a vody.

Plastové kuželové pyramidy po zhotovení vloží na 24 hodin do velké 4m vysoké pyramidy, kde se do molekulární stavby plastu na věky zakóduje kladná pyramidální energie.

 

Použití: Díky pyramidě můžeme úspěšně lokálně dodávat bioenergii např. páteřním, kloubním, plicním a břišním dutinám. Působení pyramidou na oblast zdravotního problému má vždy kladné výsledky. Tam, kde není bioenergie v dostatečné míře, tělo podléhá ataku nemoci, bolesti a celé škály příznaků daného zdravotního problému.

Mobilní telefon: Vyzařuje slabší eletrosmog než počítač, ale máme ho neustále u sebe. Pro zajímavost počítač vyzařuje elektrosmog 10m a mobilní telefon 1,5m.Ochrana – postavíme mobil na výšku. Na horní část usadíme pyramidu jako čepičku. Pokud možno spodní část vodorovně. Stačí 24hodin na úplné očištění. 24h můžeme rozfázovat na více dní. Po této očistě mobilní telefon už na vás nikdy nevyšle negativum. Naopak měření prokázalo, že z něj proudí kladná energie do okolí 2m. Pozor – Spadne-li nám mobilní telefon na zem musíme očistu opakovat.

Počítač: Je velmi užitečný, ale má nesporný negativní vliv na lidský organismus. Vycházím z informací o dlouhodobém velmi početném testu anglických vědců. Výsledky tohoto testu jsou zdrcující. Proudící elektrosmog z mobilních telefonů a monitorů pozvolna oslabuje lidskou auru. Po dlouhodobém negativním působení elektrosmogu aura (tedy naše ochrana) není schopná odolat nemocím.

Televize:Ze zařízení vyzařuje jemný nezdravý elektrosmog.Účinná ochrana – Postavíme nebo zavěsíme pyramidu mezi monitor, obrazovku a diváka. Kontrola pomocí virgule, kyvadélka jasně prokáže příznivý vliv pyramidy.

Patogenní zóny,Voda, Potraviny, Rostliny

Pokud dodáme do těla pyramidální energii, buď pobytem v pyramidě, pitím pyramidální vody, obkladem, koupelí (15min), nebo očištěním potravin, tělo získá dostatečnou sílu zdravotním problémům odolat.

Upozornění: Výše uvedené informace jsou míněny jako inspirace pro výzkum a odzkoušení na vlastní kůži na vlastní zodpovědnost, rozhodně nejsou míněny jako lékařské rady či léčivé postupy i to i navzdory tomu, že mnohým lidem to podle nich samotných i podle očitých svědků pomohlo. Výraz Léčivé pyramidy, který se vžil pro kuželové pyramidy, není dle litery zákona v souladu, protože léčivé pyramidy se zatím ve zdravotnické péči oficiálně nepoužívají a do té doby by se místo názvu léčivé pyramidy mělo používat pouze kuželové pyramidy. Až budou léčivé pyramidy uznány vědou a používány v lékařské praxi jako standardní postup, pak to bude v pořádku.

Kód Kód: 1279
Kategorie: Jiné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení