Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

Těstoviny (vřetena) s MORINGOU

Neohodnoceno
Spirelli špalda s moringou
150 Kč –60 %

Výprodej, EXPIRACE  29.9. 2019 !

60 Kč 49,59 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Moringa špalda „Spirelli“ (vrtule)

Moringa špalda „Spirelli“ (vřetena) z nejlepších ekologických (organických) červených zrn špaldy. Jiný způsob jak si užít Moringu, pro celou rodinu…. Tyto Spirelli mají vlastní, vynikající chuť, takže Vám někdy omáčka přijde zbytečná.-) Tato původní špalda je prastarý nešlechtěný druh pšenice. Moderní pšenice a odrůdy pšenice špaldy byly vyšlechtěny k vyšším výnosům a vysoké stabilitě těsta. To má za následek významné změny v proteinové struktuře. To u mnoha lidí způsobuje nekompatibilitu – pšeničnou nesnášenlivost. Naproti tomu, u odrůd původní špaldy je původní složení proteinů. Moringa oleifera listový prášek obsahuje také velké množství bílkovin. Všech 20 z 20 aminokyselin se vyskytuje v prášku z listů Moringa oleifera z Tenerife. Aminokyseliny jsou "stavební kameny" bílkovin. Proteiny jsou zvláště důležité pro tvorbu svalové hmoty a imunitního systému. Chybí-li pouze jedna aminokyselina, již se nemohou vytvářet proteiny. Často se zbývající aminokyseliny metabolizují a pak už neslouží k tvorbě proteinů. Proto je důležitý vyvážený příjem aminokyselin, zejména esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit.

Žádné umělé přísady, barviva nebo konzervanty.
Veganské, ekologické. Obsah: 250g
Složení: Špaldová mouka * (95 %), Moringa oleifera * (5 %). * z ekologického zemědělství
Doba vaření: 5-7 minut. V mírně osolené vodě. Těstoviny hodně nabydou a doporučujeme využít i vodu z těstovin třeba do polévek...


Jednoduché a chutné!

TIP: Výborné pouze s trochou oleje – olivového nebo pro labužníky našeho lněného oleje s moringou EXPLOSION a strouhaným sýrem.


Skladujte: v chladu, suchu a temnu. Vyrobeno v EU.

Kód Kód: 848
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: Jiné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: