Kniha: ŽIJME NAPLNO Ralph Smart

Neohodnoceno

Jak si očistit mysl; Jak si zvýšit vibraci; Pět způsobů, jak překonat paniku, stres a úzkost; Milujme sami sebe bez podmínek; Proč ještě nemám partnera?; Jak se uzdravit; Co dělat, když nás druzí odsuzují?

250 Kč 227,27 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Ralph Smart: ŽIJME NAPLNO

Mgr. Blanka Ježková je překladatelka a samovydavatelka. Kniha ŽIJME NAPLNO je její druhou, vlastnoručně přeloženou a vydanou knihou. S Ralphem Smartem se zná osobně a díky tomuto kontaktu mohla jeho práci představit českým čtenářům.

Ralph Smart je britský psycholog, spisovatel, alchymista, badatel, moderátor, hudebník, grafik, tvůrce filmů & nekonečná bytost. Vystudoval psychologii a kriminologii. Fascinuje jej přirozená povaha a podstata člověka. Je známým tvůrcem motivačních videí o nalezení pravého potenciálu člověka a o tom, jak se stát neomezenou lidskou bytostí.

Ralph Smart se ve své knize zaměřuje na zásadní stránky našich životů. Ze svých nepřeberných zkušeností vybírá a nabízí praktické rady, jak řešit různé životní situace. Vede nás velice účinnou motivační cestou k celkové osobní transformaci. Namátkou uveďme několik zásadních témat, kterým se věnují jednotlivé kapitoly:  Jak si očistit mysl; Jak si zvýšit vibraci; Pět způsobů, jak překonat paniku, stres a úzkost; Milujme sami sebe bez podmínek; Proč ještě nemám partnera?; Jak se uzdravit; Co dělat, když nás druzí odsuzují? V nich nás učí, jak se stát tou nejlepší verzí nás samotných. Jeho metoda je přímá. Jeho filozofie je filozofií svobody a sebepoznání. Mluví neskonale optimisticky a vede nás k radosti ze života, k přirozenosti, k úctě k planetě a ke všem živým tvorům. Učí nás sebelásce a předkládá návod, jak se zbavit toho, čeho již v našich životech není třeba a co nás brzdí ve vstupu do světa nekonečných možností. Kniha Žijme naplno nabízí řešení, jak se osvobodit a jak žít v harmonii s vesmírem. Ukazuje cestu k naší pravé hodnotě, abychom mohli prožít život v lásce, zdraví, hojnosti, štěstí a nekonečné svobodě.

V předmluvě knihy Ralph říká:

Tuto knihu věnuji všem úžasným svobodným bytostem na zemi; těm, které tančí v kráse a radosti z nového světa. Obzvláště děkuji mé mamince, mé sestře a mé milované partnerce. Každý okamžik, který jsem věnoval této knize, byl radostný. Čím více se ponořuji do hlubin své duše, tím více se mi život rozkrývá. Sdílení se světem osvobozuje mé srdce a v tom budu pokračovat i nadále. Spojení se všemi nádhernými spřízněnými dušemi na internetovém portále „Nekonečné Vody“ („Infinite Waters“), je neuvěřitelné – všech si vás velmi vážím a miluji vás. Kniha ‚Žijme naplno‘ pohlíží na stránky života, které ovlivňují nás všechny: vztahy, univerzální kontrola mysli, posuzování, deprese, radost, strach a láska. Kniha nabízí řešení, jak žít v harmonii s vesmírem a jak nám navrátit naši pravou hodnotu. Na planetě nastal čas, kdy máme žít svobodně a v hojnosti. Mnozí žijeme, ale kolik z nás žije naplno? Abychom žili naplno, musíme se ponořit do přítomného okamžiku a vzpomenout si, že žijeme v záblesku světla. Jsme nekonečné bytosti, které překračují čas a prostor. Stejně tak jako mne inspiruje příroda, doufám, že tato kniha bude inspirovat vás, abyste se stali tou nejlepší verzí vás samotných. Síla leží v nás. Velice děkuji vesmírné energii, která prostupuje veškerou existenci – jsme stvořeni ze stejné látky … nyní a navždy. Přeji vám všem nekonečnou lásku, mír a nikdy nekončící svobodu.

ŽIJME NAPLNO Autor: Ralph Smart Nakladatel: Infinite Waters Publishing, 2014 Překlad z originálu Feel Alive: Blanka Ježková

Kód Kód: 4576
Jméno značky: Infinite Waters Publishing
Kategorie: KNIHY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: