Kniha ALATHEA

ALATHEA
430 Kč –7 %

Autorka Věra Alathea Hešíková je psychoterapeutkou a autorkou pěti knih, které nejsou v normální distribuci, ale je o ně velký zájem. Lidé si je kupují jako terapeutickou pomůcku a vracejí se k nim postupně, tak jak jim jejich  "duchovní pokročilost" dovolí a pokaždé v nich nacházejí nové skutečnosti.

 Paní Věru Alatheu jsme představili také v časopise Kvaitní ŽIVOT číslo 2018 únor + březen a přinášíme výňatky z jejích knih.

398 Kč 362 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Rozhodla jsem se touto cestou předat mé zkušenosti i pomoci v tom rozsahu, kterého jsem v tuto chvíli schopná. Nejsem až tak stará, ale hodně pamatuji. Zeptala jsem se jednou sebe, jak chci opravdu žít? Uvědomila jsem si to a žiji tak. Vnitřně jsem dospěla. Je to práce s energií lásky
od srdce, ne jako sex. Na lavinu lásky slyšíme všichni. Usmířila jsem se sama se sebou a se situacemi, které se staly. Musela jsem projít nejprve VŠE OD ZAČÁTKU. A také jsem si uvědomila, že uctívat, dávat komplimenty se smí jen, když je to pravdivé. Je to empatie, vcítění se, také harmonický vztah, společná práce, je to dřina. Je to souznění Duše a rozumu a není omezení, začnete mít společná témata i s partnerem. Nic vám není zatěžko udělat, ani nehudráte, uděláte co je třeba. Na oplátku většinou dostanete shůry odměnu. Bývá to nečekané a krásné. Ne každý umí žít dospěle, mnozí jsou velkými dětmi i ve stáří a žijí tak do konce svého života.

Kód Kód: 627
Jméno značky: Věra Alathea Hešíková
Kategorie: KNIHY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.