Kniha Cestou ke štěstí

kniha 5
430 Kč –7 %

Autorka Věra Alathea Hešíková je psychoterapeutkou a autorkou pěti knih, které nejsou v normální distribuci, ale je o ně velký zájem. Lidé si je kupují jako terapeutickou pomůcku a vracejí se k nim postupně, tak jak jim jejich  "duchovní pokročilost" dovolí a pokaždé v nich nacházejí nové skutečnosti.

 Paní Věru Alatheu jsme představili také v časopise Kvaitní ŽIVOT číslo 2018 únor + březen a přinášíme výňatky z jejích knih.

398 Kč 362 Kč bez DPH
Objednáno

Netrapte se tím, co si myslí ostatní, ale všimněte si, co si o sobě myslíte vy. Podmínka je, být k sobě upřímný a nenalhávat si nic… Já se už nechci dopouštět chyb. Dospěla jsem také k názoru,
že pokud se vám nic nedaří, jak byste chtěli a připadáte si jak v bludném kruhu, tvrdě pracujete, ale finanční přínos se nedostavuje, vaše vztahy, ať doma nebo s rodiči, dětmi, v práci, ve škole jsou horší než byste chtěli… Způsobili vám jiní lidé bolest a máte pocit, že vás to dodnes ovlivňuje? Jste se sebou nespokojení nebo vás trápí vleklé zdravotní problémy bez zjevné příčiny? Nespíte dobře?… Pak jsou příčiny skryté ve vašem podvědomí. Odhalte, jak najít cestu k prosperitě a otevřete se všemu, po čem toužíte.

Kód Kód: 797
Jméno značky: Věra Alathea Hešíková
Kategorie: KNIHY
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.