Kniha NAJÍT TAJEMSTVÍ SEBE SAMA "A DÁL ŽÍT"

2018 kniha 2 VERKA
430 Kč –7 %

Autorka Věra Alathea Hešíková je psychoterapeutkou a autorkou pěti knih, které nejsou v normální distribuci, ale je o ně velký zájem. Lidé si je kupují jako terapeutickou pomůcku a vracejí se k nim postupně, tak jak jim jejich  "duchovní pokročilost" dovolí a pokaždé v nich nacházejí nové skutečnosti.

 Paní Věru Alatheu jsme představili také v časopise Kvaitní ŽIVOT číslo 2018 únor + březen a přinášíme výňatky z jejích knih.

398 Kč 362 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

V lidech se objevují kameny zrady, svrab z pomluv, mrtvice z nenávisti, záchvat ješitnosti, rakovina z utrpení a ne ze smíchu a radosti. Dejme si na to pozor všichni. Zachovejte si čisté myšlenky, je to nejlepší desinfekce na všechny choroby. Probudit si duchovno je potřeba, ale jen úsměvem toho nedosáhnete. Musíte hodně na tom zapracovat, chtít. Vyměnila jsem strach
za lásku. Tmu za světlo. Nebála jsem se podívat do sebe a tmu, tam, kde byla, prosvítit. Naučila jsem se pracovat se svým Duchem, dokáže to vyvolat změny na fyzickém těle v souladu s jeho vibracemi. Udělala jsem vhled do sebe, otevřela jsem se vnímání, uviděla jsem, kde je moje místo. Našla jsem pravé spojení a změnil se mi názor na svět.

Kód Kód: 796
Jméno značky: Věra Alathea Hešková
Kategorie: KNIHY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.