BIO Opalovací sérum SPF 30 ZDRAVÉ OPALOVÁNÍ, 110 ml

Neohodnoceno
Novinka Tip
Opalovaci serum 30
690 Kč –3 %
Opalovací sérum bylo vyvinuto pro silnou ochranu před slunečním zářením. Díky užitým olejům a bylinkám dosahuje faktoru 30. Doporučujeme jej proto především pro ochranu obličeje či citlivé pokožky. Bez chemie, pouze příroda.
670 Kč 553,72 Kč bez DPH
Skladem 3 ks

Použití tohoto oleje

Jemně vmasírujte do pokožky obličeje či celého těla.

Složení oleje

Rakytníkový*, Malinový*, Měsíčkový*, Mrkvový*...

Vůně oleje

Ovocně-květinová

Složení esencí

Mrkev*, Heřmánek*, Slaměnka*, Levandule*...

Typ pleti

Všechny typy pleti.
 

Podíl surovin pocházejících z ekologického zemědělství

99 %


Obsah: 110 ml.

Obal oleje: fialové sklo s rozprašovačem (viz sekce články účinky fialového skla)

* Hvězdičkou označené suroviny pocházejí z ekologického zemědělství.

 

Tento olej jsem týden testovala na pokožku celého těla a obličeje na Tenerife. Mohu s klidem doporučit. Já jsem se příjemně a zdravě opalovala, ostatní, co se mazali  nejmenovanými opalovacími mastmi s faktorem 30, se nezdravě spálili. Zcela přírodní ingredience, příjemná vůně, barva žlutooranžová.  Vydrží i koupání, smývá se až mýdlem. Jediná záležitost je skleněná lahvička, nicméně když si zvyknete a opatrně si ji zabalíte a pro jistotu ještě do sáčku, aby se v kufru nestala nějaká pohroma, tak je vše ok.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čistá příroda, harmonie a energie v každé kapce...

Díky úctě a hlubokému porozumění přírodě a jejích zákonitostí nyní přinášíme zcela unikátní koncept přírodní kosmetiky, založený především na vyváženém sloučení všech použitých složek v našich výrobcích. Naším cílem je, aby se tato vnitřní harmonie z jednotlivých produktů přenesla na samotného člověka a tím mu pomohla nalézt řešení jeho vlastních zdravotních či psychických problémů. Vzhledem k tomu, že veškeré suroviny, které používáme, jsou čistě přírodního původu, klademe velký důraz na zachování jejich energetického potenciálu, všechny výrobky tudíž vyrábíme s péčí za studena a ručně.

Tímto přístupem naše společnost nyní navazuje na tradici předků a snaží se Vám přinést z čisté přírody jen to nejlepší. V našich výrobcích se snoubí účinky aromaterapie, fytoterapie, krystaloterapie a vlivy slunečních a měsíčních cyklů. Vydejte se s námi do neprobádaných zákoutí těchto odvětví a okuste jedinečnost našich produktů, které Vám s láskou k přírodě předáváme z Darů Země…

 

Kód 4615
Kategorie: Kosmetika a péče
Jméno výrobce: Dary Země
Opalování :
Olej proti hmyzu
550 Kč 6 %
Novinka Tip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: