Opalovací sérum SPF 30 ZDRAVÉ OPALOVÁNÍ, 110 ml

Novinka Tip
Opalovaci serum 30
690 Kč –3 %
bio Opalovací sérum bylo vyvinuto pro silnou ochranu před slunečním zářením. Díky užitým olejům a bylinkám dosahuje faktoru 30. Doporučujeme jej proto především pro ochranu obličeje či citlivé pokožky. Bez chemie, pouze příroda.
670 Kč 554 Kč bez DPH
Na dotaz

Použití tohoto oleje

Jemně vmasírujte do pokožky obličeje či celého těla.

Složení oleje

Rakytníkový*, Malinový*, Měsíčkový*, Mrkvový*...

Vůně oleje

Ovocně-květinová

Složení esencí

Mrkev*, Heřmánek*, Slaměnka*, Levandule*...

Typ pleti

Všechny typy pleti.
 

Podíl surovin pocházejících z ekologického zemědělství

99 %


Obsah: 110 ml.

Obal oleje: fialové sklo s rozprašovačem (viz sekce články účinky fialového skla)

* Hvězdičkou označené suroviny pocházejí z ekologického zemědělství.

 

Tento olej jsem týden testovala na pokožku celého těla a obličeje na Tenerife. Mohu s klidem doporučit. Já jsem se příjemně a zdravě opalovala, ostatní, co se mazali  nejmenovanými opalovacími mastmi s faktorem 30, se nezdravě spálili. Zcela přírodní ingredience, příjemná vůně, barva žlutooranžová.  Vydrží i koupání, smývá se až mýdlem. Jediná záležitost je skleněná lahvička, nicméně když si zvyknete a opatrně si ji zabalíte a pro jistotu ještě do sáčku, aby se v kufru nestala nějaká pohroma, tak je vše ok.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čistá příroda, harmonie a energie v každé kapce...

Díky úctě a hlubokému porozumění přírodě a jejích zákonitostí nyní přinášíme zcela unikátní koncept přírodní kosmetiky, založený především na vyváženém sloučení všech použitých složek v našich výrobcích. Naším cílem je, aby se tato vnitřní harmonie z jednotlivých produktů přenesla na samotného člověka a tím mu pomohla nalézt řešení jeho vlastních zdravotních či psychických problémů. Vzhledem k tomu, že veškeré suroviny, které používáme, jsou čistě přírodního původu, klademe velký důraz na zachování jejich energetického potenciálu, všechny výrobky tudíž vyrábíme s péčí za studena a ručně.

Tímto přístupem naše společnost nyní navazuje na tradici předků a snaží se Vám přinést z čisté přírody jen to nejlepší. V našich výrobcích se snoubí účinky aromaterapie, fytoterapie, krystaloterapie a vlivy slunečních a měsíčních cyklů. Vydejte se s námi do neprobádaných zákoutí těchto odvětví a okuste jedinečnost našich produktů, které Vám s láskou k přírodě předáváme z Darů Země…

 

Kód Kód: 4615
Jméno značky: Dary Země
Kategorie: Kosmetika a péče
Opalování :
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.