BIO MORINGA z Tenerife MiniFinca DELUX partnerství Moringoveé stromy na Tenerife

3 hodnocení
Tip
BIO MORINGA z Tenerife MiniFinca DELUX partnerství  Moringoveé stromy na Tenerife

Se zakoupením MINIFINCA (10 stromů) máte automaticky 20% slevu na produkty!

Když to převedeme na peníze: např. měsíční nákup rodiny za 2000 Kč = roční úspora 4 800 Kč, tedy za 11,5 roku se Vám investice do stromů nejen vrátí na slevách, ale navíc vyděláváte na výnosech ze stromů, ale hlavně zlepšujete svoje zdraví. To přece stojí za to!

55 000 Kč 55 000 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Tvoje vlastní MiniFinca (Minifarma) na Tenerife s mnoha výhodami a příležitostmi.
Chcete si
pořídit svoje vlastní investiční moringové stromy. Pro tyto účely máme pole s několika desítkami  MiniFincas na Tenerife. Pokud vás oslovila tato rostlina a jedinečné produkty z ní vyrobené, tak víte, že se každá produkce velmi rychle vyprodá a poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku. Produkty se z 90 % prodávají v Německu. Jestli vás zajímá tato příležitost, čtěte dále,  nabídka je omezená.

Moringa Mini Finca – váš zisk roste na stromě

Staňte se Moringovým farmářem s 10 stromy na Tenerife. Náš koncept „Mini Finca“ to umožňuje! Staňte se součástí projektu výjimečně orientovaného do budoucna – vypadající, jako kdysi Aloe Vera. Za pár let tento strom života, jak je moringa nazývána, bude znát každý !!!

Co to znamená?
– že si propachtujete 10 moringových stromů, z nichž vám připadne 50 % výnosu ze stromu ročně
slevy až 20 % na všechny produkty z MoringaGarden.

Jak to vzniklo?

Andreas – majitel MG na Tenerife: Před mnoha lety jsem cestoval po Floridě. Na zpáteční cestě z Key West jsem viděl u dálnice zajímavě osvětlené budovy a nákupní centrum. Zajel jsem na parkoviště a navštívil prodejnu, ve které jsem viděl celou řadu zajímavých produktů, které byly vyrobeny z jedné jediné suroviny. Fascinovalo mě to a pomyslel jsem si, že by to bylo vhodné i pro Evropu. Tak jsem shromáždil spoustu brožur a informačních materiálů a letěl zpátky. V Evropě byla tato surovina a výrobky z ní ještě zcela neznámé, nikdo o nich nikdy neslyšel. Nicméně, každodenní život mě velmi rychle dostihnul a já prostě „zapomněl“ tuto myšlenku dále rozvíjet. Dnes toho hluboce lituji, protože tyto produkty vyvinuté z jedné suroviny, se staly během několika málo let, absolutním hitem.
Tou surovinou byla totiž Aloe Vera. Dejme tomu, že kdybych tehdy reagoval, už bych byl v Evropě také známým. A nabídl bych Vám, abyste se toho účastnili se mnou. Tato šance je však pryč.
Ale k dispozici je nyní nová příležitost!
Od léta roku 2010 pracuji na velmi slibném projektu. Jedná se o rostlinu, která má mnohem větší potenciál, než tehdy měla Aloe. Jedná se o strom, který je téměř neznámý, ale má mnohostranné využití……. Je to MORINGA OLEIFERA. A dnes můžete být u toho. Je zde pro vás nová šance, kterou jsem já tehdy propásl.  Vy si ji nenechte ujít!

MORINGA:
Z jednoho Moringového stromu (dožívá se věku 20 až 60 let) může být každoročně po desítky let sklizeno až několik kilogramů listů, tisíce semen nebo desítky lusků. Sklizeň se může dále zpracovávat do různých produktů. Například na prášek z listů pro koření, do kapslí, řezané listy na čaje, lusky jako zelenina (podobná chřestu), semena na zeleninu, získává se z nich olej, který může být zpracován buď jako stolní olej, v kosmetice nebo bionafta. Soudě jen z prodeje surového prášku, pak lze dosáhnout s Moringa oleifera během sklizně za desetiletí (poté co je strom plně dospělý tzn. od 3. až 4. let) z listů a semen až 1000 € (pokud počasí dovolí více či méně). Představte si, že polovina z toho by byla vaše.

Naším prvním cílem bylo založit stromy Moringa oleifera na Tenerife a zasadit minimálně 10.000 skliditelných (tzn. sklizně schopných) stromů na tzv. MiniFincas. V průběhu času jsme mohli tento cíl díky poptávce posledních let z potravinářského průmyslu a přírodních a zdraví-vědomých lidí nastavit na 10 milionů stromů MORINGA. (V současné době 2015 existuje přibližně 4.000.000 moringových stromů v MoringaGarden, práce na rozšíření jsou již v plném proudu). A za účelem dosažení tohoto cíle ve výši 10 milionů Moringových stromů, přivítáme i vaši pomoc!

Z Moringového stromu lze ročně sklidit až … *
* Všechny údaje jsou ukázková čísla a mohou v závislosti na klimatu také buď silně klesat, stejně jako silně stoupat. Takový byl, například rok 2012, velmi horký rok, s velkou sklizní a 2013/2014 naproti tomu velmi chladný rok s velmi nízkými výnosy. Také nelze vyloučit kompletní selhání úrody. Pracujeme s přírodou. Projekt MiniFinca není žádný krátkodobý projekt, ale dlouhodobý. Moringové stromy se v současnosti dožívají i více než 60 let. Protože náš projekt je ještě na začátku, v příštích letech budeme moci zveřejnit již zcela přesné údaje. Pokud se ukáže, že naší předpovědi nebude dosaženo, vytvořili jsme pro všechny partnery odpovídající odškodnění (např. bezplatné navýšení stromů), atd.

Jednoduchý příklad výpočtu, když vezmeme v úvahu ceny komodit a musíme zohlednit počasí dobrých a špatných let. V prvních 3 – 4 letech se tolik sklízet nemůže, Moringa potřebuje 9 – 12 měsíců, aby dorostla do zajímavé velikosti a teprve ve 3 – 4 letech je dostatečně vyrostlá, aby se daly dostatečně sklízet listy. Ale již 0,1 až 0,5 kg za rok lze také z jednoho stromu sklidit.
1. – 3. rokem: např. 0,5 kg prášku z listů a řezaných listů. Výnosy (př.) až 15 euro (50 % pro vás)
4. rok: např. 1kg prášku z listů. Výnosy (příklad) až 30 eur (50 % pro vás)
5. rok: např. 2kg prášku z listů a 3000 semen. Příjmy až 110 eur (50 % pro vás)
6. – 15. rok (ročně) 3 kg prášku z listů a 3000 semen. Příjmy až 140 eur (50 % pro vás)

15letý průběh (příklad)

1. rok: získáte 5 €, 2. rok je váš zisk 5 €, 3. rok je váš zisk 5 €, 4. rok je váš zisk 15 €, 5. rok je váš zisk 55 €, 6. rok je váš zisk 70 €, 7. rok je váš zisk 70 €, 8. rok je váš zisk 70 €, 9. rok je váš zisk 70 €, 10. rok je váš zisk 70 €, 11. rok je váš zisk 70 €, 12. rok je váš zisk 70 €, 13. rok je váš zisk 70 €, 14. je váš zisk 70 €, 15. rok je váš zisk 70 €

(Jeden Moringový strom se může dožít 60 i více let. Člověk by zde měl myslet dlouhodobě, protože se mohou vyskytnout i roky, kdy dochází k nízkým sklizním nebo zcela výpadkům. Jelikož se Moringa může dožívat i několik desítek let, je nahoře uvedený příklad reálný, jak již ukázaly naše nejstarší Moringové stromy, přestože se může vyvíjet zcela odlišně). O pěstování, sklízení, zpracování, vývoj produktů a marketing se postaráme my. Vy se nemusíte starat o nic, abych tak řekl. 50 % z čistého zisku obdržíte ročně vyplaceno a 50 % použijeme pro pěstování, sběr, zpracování, uvádění na trh a vývoj produktů, a my musíme samozřejmě také něco vydělat.
Produktová řada je velmi široká a neustále se vyvíjí další produkty. Jedná se o doplňky stravy, koření, čaje, speciality k jídlu, kosmetické a hygienická řada, produkty pro zvířátka, hnojivo rostlin, média.
Cena MiniFinca partnerství = 55 000 Kč = deset stromů
Pokud si u nás zakoupíte MiniFinca partnerství, podepíšeme následně smlouvu, která bude obsahovat:

1. Že pro vás MG bude pěstovat Moringy v MoringaGarden na Tenerife.
2. Garanci na 10 let. Pokud se váš strom poškodí, okamžitě se nahradí novým moringovým stromem (bouře, škůdce, atd.). Po uplynutí těchto 10 let, budete stále dostávat všechny výnosy z plodin a výhody. Moringové stromy se mohou dožívat až 60 let. Jen garance končí po 10 letech. V případě poškození se zasadí buď nové, nebo dostanete (pokud budou k dispozici) Moringy v jiném místě, které slouží jako zajištění pro tyto případy.
4. Můžete MiniFincu kdykoliv navštívit a prohlédnout si celý projekt.
5. Všechny výpočty a množství sklizně vašich stromů jsou notářsky každoročně ověřovány.

Moringa Mini Finca – váš zisk roste na stromě

 

Kód Kód: 1756
Jméno výrobce: Moringa z Tenerife
Kategorie: MiniFinca

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: