Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

BIO Moringa z TENERIFE čaj "China Jasmin" 100 g

Neohodnoceno
BIO Moringa z TENERIFE čaj "China Jasmin" 100 g
465 Kč –78 %

Energie ze slunce na ostrově Tenerife zvyšuje prostřednictvím produktů s moringou i vaši chuť do života.

 Expirace  3.11. 2019

100 Kč 87 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Abyste si vytvořili nový chuťový zážitek s Moringou, sestavili jsme naše čajové speciality tak, aby byly lahůdkou pro každou věkovou skupinu ve studené i teplé podobě a působily ještě blahodárněji. 66 % bylin, květů a ovocných směsí, 33 % čajové lístky moringy nejvyšší kvality a bez jakýchkoliv přísad nabízejí nepřeberné množství živin a jsou vhodné pro celou rodinu.

Nejdůležitější látky jsou přirozeně obsaženy v morinze. Moringa oleifera, z našeho pěstování ve volné přírodě na Tenerife obsahuje extrémně vysoký obsah polyfenolů (antioxidační účinek), enzymů, vitamínů a minerálních látek, a proto by moringa měla v naší stravě zaujímat větší místo jako skutečná potravina.

Energie ze slunce na ostrově Tenerife zvyšuje prostřednictvím produktů s moringou i vaši chuť do života.

 Moringa čaj “China Jasmin”

Tento “China Jasmine”  čaj je vyroben z vysoce kvalitních ingrediencí. Již více než 4500 let je používán zelený čaj v Číně.Do Japonska ho přinesli buddhističtí mniši. Zelený čaj je v podstatě stejný jako černý čaj, rozdíl je pouze v tom, že se neuskuteční žádný proces fermentace. V přípravě zeleného čaje jsou listy v páře a po sklizni suší. Při tom se nesmí listy zlomit, aby nevytekla žádná bunečná šťáva. Toto jemné zpracování čaje zachová nejen  barvu, ale také zachovává mnoho ze svých zdravých složek. Tento kvalitní čaj  ještě korunuje  jasmínové aroma.

Tradiční východní medicína odhaduje, že zelený čaj jako lék působí na mnoho fyzických a psychických onemocnění. Říka se, že zelený čaj čistí ducha. Jedním z důvodů je kofein: zelený čaj obsahuje podstatně méně kofeinu než černý. A kombinace kofeinu a katechinu zajišťuje, že zejména stimuluje mysl a ne v první řadě krevní oběh.

Mimochodem: Zelený čaj obsahuje vitamíny A, B, B12, C a nezbytné minerály, jako je draslík, vápník a fluorid. Kromě toho, mohou být detekovány vysoké koncentrace antioxidantů . Posilují imunitní systém a mohou pomoci tělu bojovat s útoky virů a infekcí.

Aroma: květinová s jemnou jasmínovou vůní

Složení:  Zelený čaj (High Grade) * Moringa Oleifera (30%), jasmín.

* Z kontrolovaného ekologického pěstování

Příprava: Přibližně 3 lžíce zalijeme s 1 litrem 80 ° C teplé vody (těsně před vařením).

Doporučená doba louhování nejméně 10 minut.

Kód Kód: 673
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: Moringa prášek, kapky, čaj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: