Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

BIO Moringový – Behenový olej z Tenerife100 ml

1 hodnocení

Behenový olej - to nejlepší a nejzdravější pro vaši pleť.  A skvěle chutná! Z vlastní produkce na Tenerife.

Na rozdíl od běžně dostupných moringových olejů je u našeho vlastního lisování zaručeno, že oleje jsou neředěné!! Zaručujeme 100% čistotu. Je lisovaný za studena a zůstává nefiltrovaný. Zákal je v tomto oleji žádoucí a zvyšuje účinek. Při nízkých teplotách olej tuhne (podobně jako kokosový olej). V teplé místnosti nebo v teplé vodě se rychle stává opět tekutým. Samozřejmě je jako všechny produkty naší FINCAS v BIO kvalitě.

1 423 Kč 1 237,39 Kč bez DPH
Skladem (19 ks)

MORINGOVÝ OLEJ – nazývaný též Behenový olej je jemně lisovaný ze semen rostliny Moringa oleifera pěstované na Tenerife. Už tisíce let se používá tento olej jako osvědčený prostředek proti vráskám. Dokonale odstraňuje mimické vrásky, vypíná a hydratuje i problematické partie na krku a dekoltu. Pokožce dodává zářivý a vitální vzhled.  Kromě dokonalé hydratace má tento multivitamínový olej také antibakteriální a protiplísňové účinky, používá se při poruchách pigmetace kůže, či akné. Olej je vhodný na kožní problémy po celém těle a na masáž těla. Moringový olej je také výborným pomocníkem v péči o pokožku hlavy a vlasy.  Pokud vás trápí lupy či svědivá pokožka hlavy, doporučujeme zábal z tohoto oleje. Vlasy budou krásně lesklé a pevné.  Náš olej je BIO a ve vynikající kvalitě, takže ho můžete používat i u miminek nebo na jídlo, vhodný i na smažení (má oříškovou příchuť). Ideální i na odřeniny.

Obsah: 100 ml

Olej je lisován za studena.

Naše vlastní lisování na TENERIFE

Je lisovaný za studena na ostrově Tenerife, aby byl čerstvý, nicméně je to velmi složitý proces. Na 1 litr tohoto vysoce hodnotného oleje je třeba vylisovat 12 - 15 kg naší smíšené moringy (50 % našich Moringa oleifera stromů a 50 % naší Moringa canariensis). Lisuje se postupuje velmi pomalu, čas potřebný pro celé lisování více než 6 hodin.

Moringový olej ze semen, který se také nazývá ” Behen” nebo “behenový olej” je velmi vhodný pro suchou pokožku. Lze ho velmi doporučit pro podrážděnou pokožku u dospělých, dětí i miminek. Tento multi-vitamínový olej je vhodný pro kožní problémy po celém těle a je vynikající také pro masáž celého těla. Můj osobní tip je používat ho místo nočního krému, protože výborně vyživuje pokožku a likviduje mimické vrásky. Náš olej je vynikající kvality (73% kyselina olejová) a je také vhodný pro smažení.

Olej z Moringy je plný antioxidantů.

Podle tradiční indické medicíny Ayurvédy je MORINGA olej Behen olej vhodný i pro vnitřní užívání a může působit na:

-zvýšení imunity a posílení obranyschopnosti organismu

-výživu pro oči a mozek

-výrazné zvyšování energie
-vyrovnávání  hladinu cukru v krvi

-podporování funkci jater a ledvin

-upravování vysokého krevnho tlaku

(díky vysokému obsahu hořčíku spolu se zinkem a vitaminem E zabraňuje vstřebávání sodíku)

-ochranu srdce a prevenci proti mrtvici

– zlepšení elasticity cév.

Všechny naše MORINGA oleje dodáváme ve speciálním tzv. fialovém skle. Obaly jsou samozřejmě dražší a nejsou zcela běžně dostupné, ale pro nás je to samozřejmostí. Moringový olej – Behenový olej ve všech objemech  ve fialovém skle.

Fialové sklo zvyšuje bioaktivitu a má velmi příznivý vliv na kvalitu oleje.

Logo

 

Kód Kód: 791
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: Moringový Behenový OLEJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: