Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

GREEN CELLULAR ENERGY!!

4 hodnocení
Tip
GREEN CELLULAR ENERGY!!
900 Kč –20 %

ZELENÁ EXPLOZE pro vaše buňky!

"Mé buňky dostanou explozi čisté zelené sluncem nabité životní energie.”

720 Kč 626 Kč bez DPH
Vyprodáno

Náš vždy čerstvý a za studena lisovaný lněný olej s moringou (to není zpracovaný sušený prášek z moringy, ale kombinace oleje a čerstvých živin z moringy, takže “fúze”, jako kdyby se olej sám o sobě skládal z těchto živin), lze dostat již nyní v našem obchodě na objednávku. Když ho obdržíte, uchovávejte ho v chladničce a denně použijte 1-2 polévkové lžíce samostatně nebo s vaším každodenním jídlem na pizzu, špagety, omáčky, na salát …Výborně chutná i v jogurtu s práškem moringy.

Obsah: 230 g (250 ml)

Trvanlivost: od výroby, pokud je skladován v chladničce, vydrží v prvotřídní kvalitě nejméně 3 měsíce!

Složení: za studena lisovaný lněný olej, mladé moringové lístečky.

ZELENÁ EXPLOZE pro vaše buňky

Lněný olej s moringou je čerstvý a lisovaný za studena.

Tento olej lisujeme až po Vaší objednávce, proto je delší lhůta dodání cca 10-14 dní!  Ihned po obdržení jej prosím skladujte v chladu a ponechte jej v klidu.

“Mé buňky dostanou explozi čisté zelené sluncem nabité životní energie.”  Toto je nový  jedinečný produkt, který je k dispozici na celém světě výhradně od producenta MoringaGarden a pro ČR a SR na našem webu.

GREEN CELLULAR ENERGY – prodlouží život vašich buněk

ANDREAS KRAUS – majitel MoringaGarden:
Zde vám představuji něco naprosto geniálního a totálně šíleného.  Podle mého názoru úplně bezprecedentní. Byla to velmi velká náhoda, že jsme ho našli. Lněný olej, ten znáte. Každý ví, že tento olej se musí skladovat v chladu a klidu a že po několika měsících se už zkazí. To je důvod, proč  se musí koupit vždy čerstvý a rychle spotřebovat.
Mnoho let jsem lněný olej sám používal (což je také doporučené Dr. Budwig v Budwig dietě proti rakovině a na posílení organismu: http://www.zentrum-der-gesundheit.de/oel-eiweiss-kost-budwig-ia.html) a měl tu výhodu, že jsem si sám lisoval olej za studena na svém lisu. Před pár měsíci se mi tak trochu stala nehoda s mým lněným semínkem určeným pro moji osobní spotřebu lněného oleje.

Jeden spolupracovník náhodně smíchal vylisovanou šťávu z lněných semen s MORINGOU. Vzhledem k tomu, že oboje, jak lněný olej, tak moringa jsou velmi drahé, požádal jsem Markuse (odborníka v chemii a výživářství), aby z této směsi pro mě vyrobil jednu dávku k použití. A koukejme, co z toho vyšlo: živoucí zelený lněný olej. Ale to nebylo všechno!

Velmi nás to zaujalo a chtěli jsme vědět více, proto  Markus zkoumal dále. Zjemnil lisování tak úžasně, že jsme zpozorovali, že lněný olej je stabilizovaný a posílený díky morinze. Takže vzniknul vysoce kvalitní lněný olej, za studena lisovaný z biošťávy s přísadou moringových listů. A hle, po našem  dlouhodobém testu, který běží po dobu 2 měsíců, se hodnoty nezměnily. A co více: hodnoty jsou tak úžasné, že se diví celá laboratoř.  Moringa stabilizuje trvanlivost lněného oleje. Wow!

Cenné složky z našich kvalitních moringových listů přímo v high kvalitě lněného oleje jsou nyní  k dispozici od MoringaGarden pro všechny. To proto, že se s vámi všemi chci podělit o jedinečné produkty, které sám používám a kterými jsem nadšen a uchvácen.  Také  vy si můžete vychutnat tuto studnici  mladosti pro mozek, tělo, orgány a buňky!

Je to výrobek, který denně konzumuji.  Král králů mezi potravinami, pro mě osobně tento produkt nemá na světě konkurenci. Budete chtít víc. Když nemám jeden den tento olej, mám pocit, že mi něco chybí. Moje buňky dostávají skrze příjem tohoto geniálního životního elixíru závan čisté zelené sluncem nabit ENERGIE ŽIVOTA.  Je to jako pít kouzelný lektvar Mirakulix (seriál Asterix a Obelix), je to nepopsatelný pocit.

Zdroje, které informují o lněném oleji, lze nalézt všude na internetu. Pokud je čtete, vždy mějte na paměti, že náš produkt z MoringaGarden je vždy zcela čerstvý a za studena lisovaný lněný olej se všemi živinami z MORINGY, což jistě převyšuje všechny ostatní oleje.

Náš vždy čerstvý a za studena lisovaný lněný olej s moringou (to není zpracovaný sušený prášek z moringy, ale kombinace oleje a čerstvých živin z moringy, takže “fúze”, jako kdyby se olej sám o sobě skládal z těchto živin), lze dostat již nyní v našem obchodě na objednávku. Když ho obdržíte, uchovávejte ho v chladničce a denně použijte 1-2 polévkové lžíce samostatně nebo s vaším každodenním jídlem na pizzu, špagety, omáčky, na salát …

Produkt, který jsem původně nechal vyrábět jen pro mě, moji rodinu, přátele a moje zvířata pro naši vlastní potřebu, vždy čerstvý, je nyní k dispozici pro všechny klienty a partnery. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu a zkušenosti s jeho užíváním na piste@kvalitnizivot.com


Všechny naše oleje dodáváme ve speciálním tzv. fialovém skle. Obaly jsou samozřejmě dražší a nejsou zcela běžně dostupné, ale pro nás je to samozřejmostí. Green Cellular EXPLOSION neboli Lněný olej s moringou ve fialovém skle.

Fialové sklo zvyšuje bioaktivitu a má velmi příznivý vliv na kvalitu oleje.

Kód Kód: 1058
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: Moringový Behenový OLEJ
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: