DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Zinzino BalanceOil Vegan, 300 ml OMEGA-3

Maximálního účinku pro využití potenciálu moringy, na imunitu a na omlazení těla  je třeba dostatek kvalitních OMEGA-3.  Jelikož málokdo ve stravě správný poměr, vybrala jsem ještě tuto švédskou značku do prodeje, protože jsme s ní dosáhli v rámci testování dobrých účinků. Toto je veganská varianta z řas, k dispozici i varianta z ryb.

Zinzino BalanceOil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s vysokým obsahem polyfenolů. BalanceOil bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr mastných kyselin Omega-6:3 v těle. BalanceOil podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

2 172 Kč 1 889 Kč bez DPH
Objednáno

Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Přípravek BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před poškozením oxidací („rezivěním“) a bezpečně upravuje poměr kyselin omega-6:3, čímž podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

 

Obsah: 300ml
  • Normální funkce mozku
  • Normální funkce srdce
  • Normální funkce imunitního systému
  • Bezpečně a efektivně zvyšuje hladinu EPA a DHA v těle
  • Napomáhá vyvážení optimálního poměru Omega-6/
  • Omega-3 mastných kyselin
  • Zvyšuje hladiny polyfenolů, a chrání tak krevní lipidy před oxidativním stresem
  • Přispívá k normální funkci zraku, normální hladině triglyceridů, v krvi, k normálnímu krevnímu tlaku, normální hladině kalcia v krvi prospívá kostem, napomáhá zdravé funkci svalů, zdravým zubům a zdravému dělení buněk.

FUNKCE MOZKU
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.
FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti.
IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci.

BYLO PROKÁZÁNO, ŽE POTŘEBNÉ ROVNOVÁHY JE DOSAŽENO ZA 120 DNŮ
Certifikované laboratoře prozkoumaly na 200 000 krevních testů (stav k srpnu 2017), takže se nám podařilo shromáždit největší databázi krevních vzorků na světě. Průměrný poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin u lidí, kteří nepoužívají žádný doplněk Omega-3, je 12:1 v Severských zemích, 15:1 v Evropě a 25:1 v USA. Po 120 dnech užívání BalanceOil se průměrný poměr těchto kyselin snížil na 5:1, a ve spoustě případů dosáhl hodnoty méně než 3:1.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: 

Doporučené užívání: 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti. Upravte dávku podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností do 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností do 80 kg: 12 ml denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Upozornění: Užíváte-li lék na ředění krve, před užitím výrobku se poraďte s lékařem nebo zdravotní sestrou.


SKLADOVÁNÍ: 
Neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

POZNÁMKA: Doplňky stravy nenahrazují různorodé a vyvážené stravování. Jste-li těhotná nebo kojící matka nebo užíváte-li léky na ředění krve, poraďte se ohledně užívání BalanceOil s vaším lékařem.

 

Nutriční hodnota
Nutriční hodnota a obsah v: pr 7.5 ml  pr 12 ml
Celkový obsah omega-3 1764 mg 2822 mg
Olej z mořských řas 2092 mg 3348 mg
z toho EPA 492 mg 787 mg
z toho DHA 716 mg 1146 mg
z toho DPA 115 mg 184 mg
Hadincový olej 968 mg 1550 mg
z toho SDA 130 mg 209 mg
z toho ALA 310 mg 496 mg
z toho GLA 101 mg

162 mg

Olivový olej 3986 mg 6377 mg
z toho omega-9 3279 mg 5247 mg
z toho polyfenoly 3.4 mg 5.5 mg 
Vitamin D3 12.6 ug (250 % of RV*) 20 ug (400 % of RV*) 

*RV = referenční hodnota


Přísady BalanceOil+ Vegan:

Přírodní: Olivový olej lisovaný za studena olej z mikroskopických mořských řas Schizochytrium sp. rafinovaný hadincový olej antioxidanty (extrakt bohatý na tokoferoly), vitamin D3 (cholekalciferol získaný z rostlinného výtažku)


Citrónová příchuť: Olivový olej lisovaný za studena olej z mikroskopických mořských řas Schizochytrium sp. rafinovaný hadincový olej příchuť (přírodní citronová příchuť), antioxidanty (extrakt bohatý na tokoferoly), vitamin D3 (cholekalciferol získaný z rostlinného výtažku)

 

 

 

 

 

 

Zdraví veganů

Nyní může rovnováhy dosáhnout každý! Veganská strava je často bohatší na některé živiny jako vláknina, vitamín C a fytochemikálie. Tato strava ale často postrádá některé základní živiny, včetně vitamínu D a omega-3 tuků. To znamená, že pro vegany a vegetariány je obtížné docílit rovnováhy omega-6 a omega-3 a stejně tak je obtížné zajistit, aby konzumovali dostatek EPA a DHA a využívali přínosů těchto živin schválených EFSA. Populační studie prokázaly, že vegani mají nižší koncentraci omega-3 mastných kyselin v krvi než ti, kteří konzumují jídlo živočišného původu.

U veganů lze tyto esenciální omega-3 EPA a DHA mastné kyseliny získat konzumací obohacených potravin nebo pečlivým výběrem stravy obsahující tyto živiny, ale není to snadné. Doplňování ALA má velmi malý účinek na zvýšení koncentrací DHA v krvi, protože i když lze ALA ve vašem těle převést na EPA a DHA, je tato přeměna dost neúčinná. Typická míra konverze je u žen pod 5 % a u mužů pod 2 %, takže problém přetrvává.

Nyní však existuje snadné řešení pro všechny vegany, vegetariány a vlastně každého, kdo chce alternativu k rybím olejům. Ryby získávají omega-3 z mořských řas žijících ve studené vodě. Tyto řasy poskytují čistě omega-3 s dlouhým řetězcem, které mohou lidé extrahovat a konzumovat.

Zinzino BalanceOil Vegan obsahuje tento olej z mořských řas s omega-3 (EPA a DHA), vysoce mastným slunečnicovým olejem (HOSO) a olejem ze semen hadince bohatým na omega-3 (SDA a ALA), omega-6 (GLA) a omega- 9 (OA). Obsahuje také extra panenský předsklizňový olivový olej bohatý na omega-9 (OA) a s velmi vysokými hladinami polyfenolů. Má značnou část velmi důležitého vitamínu D ze 100% veganského zdroje.

Výsledkem je, že veganský olej vám nabízí všechny přínosy našeho běžného BalanceOil vyrobeného z rybího oleje. Zinzino BalanceOil Vegan je testován, chráněn, efektivní a bezpečně upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a poměr omega-6 a -3 ve vašem těle. z toho:

C22:6 (DHA)

427 mg

Olej získaný z mořských mikrořas Schizochytrium sp. je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, kyselinu eikosapentaenovou (EPA) / dokosahexaenovou (DHA). Vegetariánský ekvivalent rybího oleje, jedná se o první vegetariánský produkt EPA/DHA, který poskytuje biologickou alternativu k tradičním rybím olejům. Vyrábí se v FDA přísně kontrolovaném zařízení a jedná se o vysoce koncentrovaný a konzistentní produkt. Řasový olej také obsahuje malé množství slunečnicového oleje s vysokým obsahem oleje,
extrakt z rozmarýnu kvůli aromatu, askorbyl palmitát (získaný z kukuřice bez GMO) a tokoferoly (extrahovaný z rostlinných olejů bez GMO), pro zajištění stability.

OLEJ Z HADINCE

Za studena lisovaný olej ze semen hadince se dále upravuje nízkoteplotním čisticím procesem, kde se rafinuje, bělí, deodorizuje a zimuje, aby získal jasný bledě nažloutlý vzhled a neutrální vůni. Neobsahuje GMO, je bohatý na omega-3 mastné kyseliny SDA a ALA, omega-6 mastnou kyselinu GLA a omega-9 mastnou kyselinu OA. Olej ze semen hadince je vynikající volba pro vegetariány a vegany a obsahuje ideální profil mastných kyselin. Zaprvé obsahuje dvakrát tolik omega-3 než omega-6 a omega-9, a tak může pomoci vyrovnat poměr omega-6 k omega-3. Tím se liší od většiny vegetariánských olejů, které obsahují nadměrné množství omega-6. Za druhé, olej
ze semen hadince obsahuje vzácnou mastnou kyselinu omega-3 SDA, která je v těle převedena pětkrát lépe na EPA než typická rostlinná omega-3 ALA, vyskytující se například ve lněném semínku. To ale není všechno. Olej ze semen Echia také obsahuje hodnotnou omega-6 mastnou kyselinu GLA, prospěšnou pro vyrovnávání hormonů a zdraví pokožky!

OLIVOVÝ OLEJ

BalanceOil obsahuje speciální za studena lisovaný, extra panenský předsklizňový olej ze španělských oliv Picual neobsahujících GMO. Je bohatý na omega-9 (OA), ale je speciálně vybrán pro svůj velmi vysoký obsah polyfenolů (nad 350 mg/kg)5. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha příznivými účinky. Chrání BalanceOil v láhvi a, což je stejně důležité, ve vašem těle.

VITAMÍN D3

Náš exkluzivní veganský vitamín D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního, organicky pěstovaného rostlinného zdroje zvaného lišejník. Může shromažďovat velké množství užitečných živin včetně vitamínu D3. Vitamín D3 se extrahuje a poté se do něho přidá kokosový olej. Vitamín D3 je certifikován jako veganský olej, který neobsahuje žádné GMO.

ZDROJ: ZINZINO

 

Další informace o OMEGA naleznete v blogu  zde: https://www.kvalitnizivot.com/clanky-2/

Kód Kód: 4631
Jméno značky: ZINZINO
Kategorie: Moringový Behenový OLEJ
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení