Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

MTA kapsle - TELOMERAZA + MORINGA + BAOBAB, založeno na výzkumu s Nobelovou cenou

2 hodnocení
MT + BAOBAB
4 500 Kč –2 %

Za objev TELOMERÁZY v roce 2009 udělena NOBELOVA CENA. MTA přírodní produkt s aktivátorem lidské  telomerázy. Omládněte...

4 388,80 Kč 3 816,35 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)

Být zdravý a v FIT v 70,  80,  90 a více letech? Zemřít “mladý” ve vysokém věku?  Nemožné?  Naopak velmi reálné.

Každé jádro buňky obsahuje 23 párů chromozomů, což jsou dlouhá vlákna DNA s genetickou informací. Na konci těchto vláken jsou speciální zakončení tzv. telomery chránící konce DNA.  Pokud jsou telomery dlouhé, buňka se může správně rozmnožovat. Čím je člověk starší, tím má kratší telomery. Jakmile se telomery zkrátí na kritický bod, přestane se buňka rozmnožovat a umírá.

v roce 2009 byla udělena Nobelova cena za fyziologii a medicínu za objev enzymu “telomerázy” (chemického katalyzátoru) a principu ochrany DNA pomocí telomer Elizabeth Blackburnové, Carol Greiderové a Jacku Szostakovi.

K telomeráze se upínají zraky vědců hledajících prostředek prodloužení lidského života či dokonce nesmrtelnosti. Na trhu je dostupný aktivátor lidské telomerázy pod názvem TA 65, resp. TA-65 a je získáván z  rostliny Astragalus membranaceus.

Dr. Bill Andrews (molekulární biolog) je převědčen, že telomeráza bude klíčem k vyléčení všech nemocí.Tvrdí, že tento výzkum na zpomalování stárnutí by se měl brát velmi vážně, protože poprvé v historii  jde o laboratorně ověřené možnosti nesmrtelnosti buňky. On sám po roce užívání TA 65 lépe vidí  – pořídil si nové  slabší brýle, cítí se lépe, zmizely mu stařecké skvrny a zlepšil se při běhu.

Vědci a doktoři z MoringaGarden přicházejí s jedinečnou kombinací Moringa+ Tragant+Topinambur.

Být zdravý a v FIT v 70,  80,  90 a více letech? Zemřít “mladý” ve vysokém věku?  Nemožné?  Naopak velmi reálné.

 

Obsah: 1 balení Moringa + Tragant  180 kapslí a 2. balení  Baobab 180 kapslí, užívají se obě kapsle dohromady.

 

MT, každá kapsle 495 mg (vegetariánské kapsle, bez příměsí, 95 mg obal kapsle), obsahuje 100 mg Moringa oleifera *, 300 mg Tragant-kořen 

Baobab,  každá kapsle 395 mg (vegetariánské kapsle, bez příměsí, 95 mg obal kapsle), obsahuje - prášek z ovoce BAOBAB.

Lze jednoduše dávkovat a zabudovat do speciálních diet.

Významný přínos k účinné ochraně buněk vašeho těla.

Složení:
Tragant-kořen, Astragalus membranaceus
Moringa oleifera

Adansonia digitataBaobab - prášek z ovoce  - vemi bohatý na vitamíny


(vegetariánské kapsle, žádná aditiva, 95 mg kapsle - hydropropylmethylcelulosa).

Doporučené dávkování: doporučujme začínat pozvolna, aby si tělo postupně zvykalo, 3 dny 1 kpsli denne, poté 1 x 3 kapsle denně, což někumu může stačit nebo jděte až na dávku 3x2 kapsle denně, po dobu jednoho měsíce, jeden měsíc vynechat a pak opět měsíc užívat.  Abyste využili  stoupající energie, užívejte kapsle po snídani, po obědě a lehce odpoledne. Když budete užívat na noc, budete mít energii na noc. Tento zcela přírodní produkt je vhodný pro všechny osoby včetně těhotných i kojících žen, zvyšuje imunitu, obsahuje zelené potraviny.

 

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada za vyváženou a pestrou stravou. Skladujte na suchém, chladném místě v temnu.

Veganské, bezlepkové.

* Suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Kód Kód: 4626
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: MTT telomeráza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: