Švédské byliny na Švédské kapky

Novinka Tip
Svedske byliny small
900 Kč –7 %

ORIGINAL Dr. Kottas  - Rakousko

po generace oblíbená bylinná tinktura

834 Kč 725 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Tento produkt nesouvisí s moringou, ale máme ho v rodině již cca 30 let velmi oblíbeným a nepostradatelným. Vozím ho vždy z Rakouska z lékárny a objednávám si ho vždy větší množství nejen pro moji maminku, ale také pro několik přátel, protože se v ČR nedá koupit. Tak mě napadlo, že pro některé z vás bude zajímavé si je také koupit a vyrobit. Jedná se o Švédské byliny na výrobu Švédských kapek. K výrobě je třeba dokoupit jen 2 litry 40% obilného alkoholu (režné pálenky) a máte svoje prvotřídní bylinné kapky ať už na vnitřní užívání nebo na obklady atd. Moje maminka první výluh nechává na vnitřní užívání, a pak z těch samých bylin dělá ještě druhý výluh, který je stále dostatečně silný a ten je na obklady. Kvalita se nedá srovnávat s ostatními již hotovými bylinami, a jak víte, prodávám jen nejlepší a na sobě vyzkoušené fungující produkty.-)

Autorem receptu na tyto byliny zalité alkoholem byl prý švédský lékař Clause Samsta, ale my je známe především díky rakouské bylinkářkce Marii Treben, která je považovala za všelék a o jejich používání a účincích toho hodně napsala.  

My je doma používáme na všechny popáleniny, obklady všeho druhu, na zuby, přikládání na unavené oči na víčka, na "špatně od žaludku" nebo přejedení, na desinfekci, atd. atd. Je to taková pohotovostní lékárnička a vozím je s sebou všude i na dovolenou. A také se dopodručuje denně si cucnout této tinktury zředěné vodou pro pevné draví! Více v knihách Marie Treben.

 

Obsah: 250 g, varianta se šafránem  (není nutno používat, extra baleno)

Kód Kód: 956
Jméno značky: Rakousko
Kategorie: Jiné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.