Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

NOVINKY

Milí klienti a čtenáři.

V tomto zimním období a speciálně při těchto vysokých teplotách se daří chřipkám, které se však vás, pravidelných konzumentů našich produktů, a tak ani mě, netýkají. Pokud vás přece jen škrábne v krku nebo začnete pokašlávat, doporučuji ihned nasadit produkt Moringa + probiotikum Bacillus subtilis DSM 21097, který do 1 - 2 dnů spolehlivě vše zvládne. Důležité je zavčas zvýšit jeho příjem (případně naší čisté moringy) na dvojnásobek, než se v těle nežádoucí bacily a viry rozmnoží! Vaše imunita je vysoká a já vždy s radostí slyším od klientů, jak jejich okolí bojuje s chřipkou a oni jsou úplně v pohodě. Děkuji Vám za tyto zprávy!

Totéž platí také v případu rozšiřujícího se KORONAVIRU ve světě. Ať už je k dnešnímu dni (10.2.2020) nakažených 30 000 nebo desetkrát tolik, jak se někde dovídáme, stále neexistuje 100% lék, i když se už procento přeživších z poloviny zvýšilo na 1:3. Zde se opět ukazuje, jak je pro nás jednotlivce nejdůležitější vlastní obranyschopnost těla. IMUNITA. A udržovat svůj imunitní systém na nejvyšší možné úrovni. K tomu je vhodná  MORINGA PLUS BACILLUS SUBTILIS DSM 21097 – podle Akademie věd v Moskvě nejúčinnější probiotikum na světě a samozřejmě také Artemsia annua.  O Artemisii je známo, že ničí viry. Nevíme, jestli ničí KORONAVIRUS (Andreas někde četl, že dokáže zničit normální kmeny), ale imunitní systém artemisia zcela jistě mnohokrát zvyšuje. Více o Artemisia annua v brožuře nebo v časopise.


Kurkuma plus-smallKURKUMA + MORINGA + Bacillus subt. DSM 21097

NOVINKA v e-shopu!  zaváděcí cena.


více zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringa-kapsle-a-tablety/moringa-kurkuma-plus/

 

 

 

Maca plus. smalljpg

Moringa - MACA PLUS Bacillus subtilis DSM 21097

NOVINKA! Zaváděcí cena.

Pro podporu potence nebo při menopauze. 

https://www.kvalitnizivot.com/moringa-plus/moringa-maca--plus-bacillus-subtilis-dsm-21097/

 

Švédské byliny na Švédské kapky - novinka v E-shopu

ORIGINAL Dr. Kottas  - Rakousko - po generace oblíbená bylinná tinktura

Svedske byliny small

Autorem receptu na tyto byliny zalité alkoholem byl prý švédský lékař Clause Samsta, ale my je známe především díky rakouské bylinkářkce Marii Treben, která je považovala za všelék a o jejich používání a účincích toho hodně napsala.  

My je doma používáme na všechny popáleniny, obklady všeho druhu, na zuby, přikládání na unavené oči na víčka, na "špatně od žaludku" nebo přejedení, na desinfekci, atd. atd. Je to taková pohotovostní lékárnička a vozím je s sebou všude i na dovolenou. A také se dopodručuje denně si cucnout této tinktury zředěné vodou pro pevné draví! Více v knihách Marie Treben a produkt zde:https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/svedske-byliny/

 

Propiska s naším logem Kvalitní ŽIVOT, modrá barva náplně. A můžet ho mít všude s sebou. 

Zde: https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/propiska-s-logem-kvalitni-zivot/
propiska small

 

Fotoreportáž z Moringa trip TENERIFE : 25.11.2019 naleznete v časopise 2+3/2020 a také produkty z Candelarie s pannou Marií Candelárskou pro ochranu

https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/

Karticka SMALL Candelarie 1      20_22 _Fotoreportaz

 

 Proč se REGISTROVAT v našem e-shopu?

Registrujte se a zaškrtněte si zasílání newsletterů, pak máte slevy na produkty, množstevní a objemové slevy, speciální nabídky, výhody a dárky. Je třeba se vždy přihlásit pod Vaším mailem a heslem, abyste mohli čerpat svoje slevy.

O novinkách a zaváděcích cenách se také dozvíte v rámci našich NEWSLETTERU, které posíláme maximálně jednou za měsíc (častěji by to bylo otravné a stejně bychom to nestíhli.-) aktuální newsletter níže.

 

 

ARTEMISIA_200x200_1

ARTEMISIA ANNUA

V našem e-shopu nově k dostání jako prášek z listů, tinktura, nebo kapsle moringa+artemisia. Nevíte, proč byla udělena Nobelova cena v roce 2015 za objev artemisininu? Napište si o 10 stránkovou informační brožuru zdarma na mail: piste@kvalitnizivot.com

 

 

MORINGA PLUS Bacillus subtilis DSM 21097

jedinmoringa plusečný produkt s probiotikem z Ruska. Přečtětě si o něm více v našem článku nebo shlédněte video s profesorkou Gryaznevovou,  s českými titulky na našich stránkách.

https://www.kvalitnizivot.com/clanky-2/bacillus-subtillis-dsm-21097/

 

 

Nový časopis ÚNOR + BŘEZEN 2020

20-02-03 titulka

https://www.kvalitnizivot.com/casopis-2020/