DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

NOVINKY

 TIP: ZDRAVÉ AKČNÍ BALÍČKY 

 

Pampeliška potkala MORINGU.

Máte rádi chuť a vůni kávy, ale chcete zdravou bezkofeinovou variantu? Vyzkoušejte tuto NOVINKU!

 

Tento lahodný nápoj – zdravá kávovina – je bez kofeinu, veganský  a vhodný pro všechny.

Spojuje a umocňuje v sobě benefity obou rostlin pro naše zdraví. EXKLUSIVNĚ u nás!

více zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringa-prasek--kapky-caj/zdrava-kavovina--pampeliska-a-moringa--novinka/

 

foto celni etiketa delsi

 

Listopad 2020

Vyzkoušejte řasu nejen na klouby.  VERTERA ARTHROPLAST- chutně zpracovaná gelová podoba řasy.  Tento produkt z mořské řasy LAMINARIA umí také zajímavé věci, především kvůli svému obsahu jódu, bóru a odvádění těžkých kovů a toxinů z těla. Je zaměřen především na pohybový aparát (obsahuje chondroitin sulfát  a glukosamin z korýšů). Skvěle se doplňuje s moringou.  Více info na: https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/vertera-arthroplast/

 

23.4.2020

NOVINKA  v E-shopu OMEGA - 3 olej BalanceOil

Zjistili jsme, že maximálního účinku pro využití potenciálu MORINGY na imunitu a na omlazení těla i v kombinaci s MTT (na omlazení a dlouhověkost) je třeba dostatek kvalitních Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA.  Jelikož málokdo ve stravě správný poměr mastných kyselin, vybrala jsem tuto švédskou značku do prodeje, protože jsme s ní dosáhli v rámci testování maximálních účinků a Vy můžete také. K dispozici je i veganská varianta z řas. K pruktu zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringovy-olej/zinzino-balanceoil-300ml-omega-3/ a více info o Omega-3 v blogu zde: https://www.kvalitnizivot.com/clanky-2/

BalanceOil-300ml-500x500

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.4.2020

Vážení přátelé a milovníci Moringy a zvířátek,

z Tenerife se k nám dostala prosba o pomoc v této koronové době a týká se zvířat a jejich přežití. Já jsem na zvířátka velmi citliví a tak Vám tuto prosbu o pomoc přikládám a zapojuji se také s nabídkou z Kvalitního života, kterou naleznete dole. 

Text od Andrease z Tenerife:  jsou chvíle, kdy jste zoufalí, potřebujete pomoc a doufáte, že tyto časy ustojíte. Dnes vám jednoduše posílám informace o projektu zde v Tenerife, který se dotýká mého srdce, a rád bych na něj upozornil. Možná je tu jeden nebo druhý z vás, který je také zasažen v srdci a můžete trochu pomoci.

Týká se to lidí, kteří pomáhají zvířatům Riendas Vivas. Projekt je v Tenerife čestný a je důležité, aby přežil! ❤

Riendas Vivas:  www.riendasvivas.com/
V rámci práce v oblasti dobrých životních podmínek zvířat si vysloužilí a zneužívaní koně, ale i osli, psi, ovce, kuřata a kachny, najdou své zasloužené místo k životu. Koně, které lze plně vyléčit, najdou po tréninku v přírodní jízdě smysluplný úkol a používají se pro výuku jízdy a terapii.
YouTube:
www.youtube.com/watch?v=BhDdjlYiwjk
A tady je hovor od Riendasvivase:
S Covid 19 jsme ještě více závislí na darech, protože od 6 týdnů se náš prodej zcela rozpadl kvůli světovým událostem a je velmi přísný zákaz vycházení ve Španělsku. Naše svatyně je domovem tolika malých zvířecích duší, které k nám přišly ze špatných podmínek a špatného lidského zacházení, ale v současné době nevíme, jak přežít v příštích několika měsících. Jsme více než vděční za jakoukoli podporu! ❤

Darujte sdružení Asociacon Riendas Vivas na ochranu zvířat:
IBAN ES48 2100 5704 9302 0007 5484
BIC CAIXESBBXXX

Kvalitní život.com – také mě to oslovilo a nenechalo chladnou tak vyhlašuji, že z každého zakoupeného produktu Moringa kapsle vývěr z červené moringy z Tenerife  

 https://www.kvalitnizivot.com/moringa-kapsle-a-tablety/bio-moringa-z-tenerife-120-kapsli-vyber-z-cervene/ pošlu 10 % na Asociacon Riendas Vivas na ochranu zvířat a Vám kromě aktuálního časopisu Kvalitní život v hodnotě 69 Kč ještě pošlu 20g prášku moringy (v hodnotě 144 Kč) na čaj do jídla nebo i pro Vaše domácí mazlíčky do jídla. Do poznámky napište Riendas Vivas (což mi slovník přeložil jako „Živé otěže“). Pak Vám napíšu, kolik lidí se aktivně připojilo a tím nejen že podpořilo svoje zdraví, ale přispěli na dobrou zvířecí věc.  A až bude po koronové aféře, můžeme tuto idylickou horskou vesnici La Guancha na severu Tenerife navštívit osobně a podívat se do malého ráje pro lidi a zvířata.

Riendas vivas

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2020-04 aktualne ohledne moringy a coronaviru2020-04 titulka

 

27. 3. 2020

Aktuálně ohledně moringy a koronaviru

Vážení klienti a čtenáři,

na Vaše četné otázky ohledně moringy a koronaviru odpovídám:

Moringa z Tenerife velmi zvyšuje obranyschopnost těla, která je podstatná, a zvyšuje odolnost proti STRESU!, protože Moringa  patří do skupiny adaptogenů (viz vysvětlení níže).  Nejvíce však doporučuji naše produkty Moringa z Tenerife PLUS  BACILLUS SUBTILIS DSM 21097, který podle výzkumu Prof. Gryaznevové z Moskevské akademie věd způsobuje produkci interferonů, což jsou imunostimulační a antivirové proteiny a následně rehabilitaci po virových či bakteriálních infekcích.

A dále pak produkty s ARTEMISIA ANNUA, která je ANTIVIROVÁ (za výzkum artemisininu byla udělena Nobelova cena v roce 2015) a její praktické účinky zveřejňujeme již 4 vydání v našem časopise. Pelyněk roční také pěstujeme v bio kvalitě na Tenerife a má tedy vysoký obsah potřebných látek.

Určitě zachovejte klid, aby Vaše mysl a tím pádem ani buňky nebyly ve stresu. STRES oslabuje imunitu! Doporučuji zaměřit se na to pozitivní v našem životě, děkovat za vše, co máte i nemáte, soucítit s druhými lidmi a s naší planetou. Myjte si pečlivě ruce obyčejným mýdlem a dodržujte již známá opatření.

AŤ jste zdraví a soucitní! S úctou Renata Moringa Steinmetzová

 

Náš e-shop  www.kvalitnizivot.com stále doručuje (máme zatím většinu zboží), objednávky možné i po telefonu 733 361 809.

****************************************************

V pelyňku ročním (Artemisia annua) najdete nejvyšší obsah artemisininu, což je účinná látka, která pomáhá. Má silné antibakteriální  přírodní antibiotika) a antivirové účinky. Působí proti krevním a jaterním parazitům a je to také antimalarikum, jehož efektu se žádná jiná rostlina nevyrovná. banner Moringa olejodárná Canariensis obsahuje 46 protizánětlivých látek, díky antioxidantům se redukují volné radikály v těle, například ORAC hodnota – na kolik rostlina lapá volné radikály se pohybuje mezi 75 000 – 110 000 ORAC jednotek (u červené varianty), což je s odstupem řádově více než u jiných rostlin. Tím se výrazně posiluje náš imunitní systém. Díky hormonu ZEATINU, který je měřitelný jedině v morinze, se navíc zpomalují známky stárnutí a zlepšuje se transport živin buňkám.

baner -artemisia short

Moringa se řadí do skupiny tzv. adaptogenů. Co to znamená? Adaptogeny jsou látky, které pomáhají tělu se lépe přizpůsobit náročným psychickým nebo fyzickým zátěžím. Jsou považovány za cenné produkty, které zvyšují odolnost organismu, zmírňují známky stárnutí a podporují léčivé síly organismu. To znamená, že adaptogeny zabírají tam, kde to naše tělo právě potřebuje - podpoří energii, zmírní deprese a stabilizují chod našeho těla. Dopomohou nám získat znovu rovnováhu a tím se lépe poprat s nadcházejícím stresem.

Moringa působí proti stresu, zlepšuje náladu, osvěžuje mysl a podporuje správnou funkci mozku. Reguluje hladinu cukru v krvi, cholesterol a předchází mnoha kardiovaskulárním chorobám. Dále zlepšuje trávení, podporuje metabolismus svalů a udržuje rovnováhu bílkovin v těle.  Moringa oleifera Canariensis obsahuje 20 aminokyselin!

 Tak není s podivem, že podle Prof. Dr. Klause Beckera z tropického centra univerzity Hohenheim se dokonce jedná o „nejzdravější strom na naší planetě“, který poskytuje důležité živiny. baner -probiotikum short

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. 2. 2020

Milí klienti a čtenáři.

V tomto zimním období a speciálně při těchto vysokých teplotách se daří chřipkám, které se však vás, pravidelných konzumentů našich produktů, a tak ani mě, netýkají. Pokud vás přece jen škrábne v krku nebo začnete pokašlávat, doporučuji ihned nasadit produkt Moringa + probiotikum Bacillus subtilis DSM 21097, který do 1 - 2 dnů spolehlivě vše zvládne. Důležité je zavčas zvýšit jeho příjem (případně naší čisté moringy) na dvojnásobek, než se v těle nežádoucí bacily a viry rozmnoží! Vaše imunita je vysoká a já vždy s radostí slyším od klientů, jak jejich okolí bojuje s chřipkou a oni jsou úplně v pohodě. Děkuji Vám za tyto zprávy!

Totéž platí také v případu rozšiřujícího se KORONAVIRU ve světě. Ať už je k dnešnímu dni (10.2.2020) nakažených 30 000 nebo desetkrát tolik, jak se někde dovídáme, stále neexistuje 100% lék, i když se už procento přeživších z poloviny zvýšilo na 1:3. Zde se opět ukazuje, jak je pro nás jednotlivce nejdůležitější vlastní obranyschopnost těla. IMUNITA. A udržovat svůj imunitní systém na nejvyšší možné úrovni. K tomu je vhodná  MORINGA PLUS BACILLUS SUBTILIS DSM 21097 – podle Akademie věd v Moskvě nejúčinnější probiotikum na světě a samozřejmě také Artemsia annua.  O Artemisii je známo, že ničí viry. Nevíme, jestli ničí KORONAVIRUS (Andreas někde četl, že dokáže zničit normální kmeny), ale imunitní systém artemisia zcela jistě mnohokrát zvyšuje. Více o Artemisia annua v brožuře nebo v časopise.


Kurkuma plus-smallKURKUMA + MORINGA + Bacillus subt. DSM 21097

NOVINKA v e-shopu!  


více zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringa-kapsle-a-tablety/moringa-kurkuma-plus/

 

 

 

Maca plus. smalljpg

Moringa - MACA PLUS Bacillus subtilis DSM 21097

NOVINKA!

Pro podporu potence nebo při menopauze. 

https://www.kvalitnizivot.com/moringa-plus/moringa-maca--plus-bacillus-subtilis-dsm-21097/

 

Švédské byliny na Švédské kapky - novinka v E-shopu

ORIGINAL Dr. Kottas  - Rakousko - po generace oblíbená bylinná tinktura

Svedske byliny small

Autorem receptu na tyto byliny zalité alkoholem byl prý švédský lékař Clause Samsta, ale my je známe především díky rakouské bylinkářkce Marii Treben, která je považovala za všelék a o jejich používání a účincích toho hodně napsala.  

My je doma používáme na všechny popáleniny, obklady všeho druhu, na zuby, přikládání na unavené oči na víčka, na "špatně od žaludku" nebo přejedení, na desinfekci, atd. atd. Je to taková pohotovostní lékárnička a vozím je s sebou všude i na dovolenou. A také se dopodručuje denně si cucnout této tinktury zředěné vodou pro pevné draví! Více v knihách Marie Treben a produkt zde:https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/svedske-byliny/

 

Propiska s naším logem Kvalitní ŽIVOT, modrá barva náplně. A můžet ho mít všude s sebou. 

Zde: https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/propiska-s-logem-kvalitni-zivot/
propiska small

 

Fotoreportáž z Moringa trip TENERIFE : 25.11.2019 naleznete v časopise 2+3/2020 a také produkty z Candelarie s pannou Marií Candelárskou pro ochranu

https://www.kvalitnizivot.com/jine-produkty/

Karticka SMALL Candelarie 1      20_22 _Fotoreportaz

 

 Proč se REGISTROVAT v našem e-shopu?

Registrujte se a zaškrtněte si zasílání newsletterů, pak máte slevy na produkty, množstevní a objemové slevy, speciální nabídky, výhody a dárky. Je třeba se vždy přihlásit pod Vaším mailem a heslem, abyste mohli čerpat svoje slevy.

O novinkách a zaváděcích cenách se také dozvíte v rámci našich NEWSLETTERU, které posíláme maximálně jednou za měsíc (častěji by to bylo otravné a stejně bychom to nestíhli.-) aktuální newsletter níže.

 

 

ARTEMISIA_200x200_1

ARTEMISIA ANNUA

V našem e-shopu nově k dostání jako prášek z listů, tinktura, nebo kapsle moringa+artemisia. Nevíte, proč byla udělena Nobelova cena v roce 2015 za objev artemisininu? Napište si o 10 stránkovou informační brožuru zdarma na mail: piste@kvalitnizivot.com

 

 

MORINGA PLUS Bacillus subtilis DSM 21097

jedinmoringa plusečný produkt s probiotikem z Ruska. Přečtětě si o něm více v našem článku nebo shlédněte video s profesorkou Gryaznevovou,  s českými titulky na našich stránkách.

https://www.kvalitnizivot.com/clanky-2/bacillus-subtillis-dsm-21097/

 

 

Nový časopis ÚNOR + BŘEZEN 2020

20-02-03 titulka

https://www.kvalitnizivot.com/casopis-2020/

 

 

 

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení