Registrovaní klienti mají nárok na slevy a výhodné nabídky.-)

NOVINKY

Moringa trip TENERIFE : 25.11.2019

Film Pico pozvanka na Tenerife

 

Proč se REGISTROVAT v našem e-shopu?

Registrujte se a zaškrtněte si zasílání newsletterů, pak máte slevy na produkty, množstevní a objemové slevy, speciální nabídky, výhody a dárky.

O novinkách a zaváděcích cenách se také dozvíte v rámci našich NEWSLETTERU, které posíláme maximálně jednou za měsíc (častěji by to bylo otravné a stejně bychom to nestíhli.-) aktuální newsletter níže.

 

ARTEMISIA ANNUA

ARTEMISIA_200x200_1

V našem e-shopu nově k dostání jako prášek z listů, tinktura, nebo kapsle moringa+artemisia. Nevíte, proč byla udělena Nobelova cena v roce 2015 za objev artemisininu? Napište si o 10 stránkovou informační brožuru zdarma na mail: piste@kvalitnizivot.com

 

MORINGA PLUS Bacillus subtilis DSM 21097

jedinmoringa plusečný produkt s probiotikem z Ruska. Přečtětě si o něm více v našem článku nebo shlédněte video s profesorkou Gryaznevovou,  s českými titulky na našich stránkách.

https://www.kvalitnizivot.com/clanky-2/bacillus-subtillis-dsm-21097/

 

 

Nový časopis SRPEN + ZÁŘÍ 2019

2019_08_titulka

 

NEWSLETER- jaro 2019

 

Vážení klienti,

máme zde jaro v plném proudu a další newsletter z Kvalitního života.-)

Vyšel nový časopis na duben + květen a pro ty z Vás, kteří ho ještě nečetli, zde uvedu jeho EDITORIAL:

Milí čtenáři a přátelé!

2019_04 titulkaMáme zde jaro! Radujme se. Tedy nejen kvůli jaru a teplým slunečním paprskům, ale vůbec ze života, protože to je důležité pro štěstí - jak si můžete přečíst v mém „glosování“ na straně 5. Vlastně před oficiálním astronomickým jarem (jarní rovnodenností) už nastoupilo tzv. „jaro mariánské“, které pranostiky často opěvují. Například tahle pěkná: Svatý Josef s tváří milou (19. 3.), zakončuje zimu plnou. Až teprve pod ochranou závoje Panny Marie (25. 3.) každá louka ožije. Zde je zajímavé, že na 25. 3. připadá jednak „Slavnost Zvěstování Panny Marie - 9 měsíců před Vánoci (= biblická událost zaznamenaná v Evangeliu Lukáše, kdy se Marii zjevil archanděl Gabriel a oznámil jí, že počne dítě, že se jí narodí Syn Boží) a také svátek slaví Marián. Pak jsou dva zdroje pro název mariánského jara, ale vlastně je to od počátku tak provázané, že to vidím na jeden původní zdroj. Posuďte sami dle významu jména Marián v boxu níže.-) Také si připomeňme, že duben je odvozen ze slova dub, protože  teprve začínají rašit duby! Ale zpět k časopisu, přečtěte si ho celý, k „nalákání“ zmíním automatické písmo pro VELIKONOCE, zajímavý rozhovor s Danielem o Funkčním principu nebo o Vitalitě vody. A hlavně užívejte si jara, Velikonoc, radostí a láskyčasu nejen v máji. Mějte Kvalitní život!

Kdo chcete tisknout doma či v práci ekologičtěji a levněji, podívejte se na nabídku nových technologií tisku PAGEWIDE TECHNOLOGY od HP.

Technologie HP PageWide využívá pokročilé a osvědčené technologie společnosti HP vyvinuté pro digitální tiskárny Web Press.

Nyní HP přináší toto  řešení pro domácí kancelář.

Tajemstvím cenově dostupného tisku a nejvyšší rychlosti v dané třídě je tisková hlava s hustotou 42 240 trysek, která při

tiskarna

 

jedinémprůchodu potiskne celou šíři stránky. Tisková hlava je pevná a vystřikuje inkoust s dokonalou přesností na pohybující se list papíru. Díky této technologii jsou tiskárny HP PageWide tiché a spolehlivé. Rychlost vytištění první stránky je srovnatelná jako u laserových tiskáren.

Tiskněte profesionální dokumenty za skvělou cenu a s výsledky, které standardně očekáváte. Originální kazety HP PageWide poskytují stálou kvalitu tisku za dobrou cenu.

Ušetřete náklady na tisk a využijte PageWide technologie, která Vám zaručí extrémně nízkou spotřebou – jak elektrickou, tak i inkoustovou.

Ušetřete svůj čas a skenujte, kopírujte nebo faxujte, zatímco tiskárna tiskne.

Snižte vliv tisku na životní prostředí

Díky technologii PageWide snížíte uhlíkovou stopu až o 55 %, spotřebujete až o 84 % méně energie ve srovnání s laserovými tiskárnami a vytvoříte až o 94 % méně obalového a vedlejšího odpadu ve srovnání s laserovými tiskárnami. V případě zájmu se obraťte na firmu OFFICE-CENTRUM s.r.o. www.office-centrum.cz +420 281 930 288, obchod@office-centrum.cz.

 

MORINGA TRIP Tenerife - první letošní cesta za moringovým stromy již proběhla a tentokráte to bylo díky složení účastníků zaměřeno na poznávání botanických krás ostrova.  Takže kromě botanické zahrady v rámci Moringa parku jsme navštívili také velmi známou botanickou zahradu v Puertu de la Cruz „Jardín Botánico de la Aclimatización de la Orotava“, kterou založili za přispění krále Karla III. už koncem 18. století. Na Tenerife se tehdy převážely rostliny z Indie předtím, než se převážely na Pyrenejský poloostrov. Měly tak přivyknout odlišnému klimatu. Experiment sice pro pevninské Španělsko nedopadl dobře, ale na Tenerife je dnes díky tomu krásně udržovaná přírodní rezervace s 3 000 tropickými rostlinami ( viz. foto obrovského fíkusu se vzdušnými kořeny). Následovala další oficiální botanická zahrada na sopce u Muzea lávy – co roste na sopce. Nicméně kromě toho jsme obdivovaly další rostlinné tenerifské druhy ( je tam cca 1800 endemitů) a samozřejmě teď kvetoucí Sluncovku kalifornskou, která prozařuje nejen svahy, ale i duše. (Mimochodem setkání se Sluncovkou  patřívá –kromě Moringy .-) - k vrcholným zážitkům z výpravy na Tenerife).

Botanicka malaSluncovka mala

 

Na Tenerife jsme také s mým spolužákem a kamarádem Petrem natočili sérii zábavně-vzdělávacích videí o MORINZE, jsou již umístěna na FB a také na stránkách www v sekci videa.  Jelikož letos naše alma mater MENDELU v Brně slaví letos 100 let a mnoho spolužáků videa o morinze zaujala, už se plánují další možnosti výzkumu na univerzitě v ČR, která domluvíme právě na výročním setkání.-)

Videa s Petrem

Mějte krásné jaro a SLUNOVĚK (jak pěkně pojmenoval Lola –účastník Moringa tripu - Sluncovku na Tenerife)

Renata