DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Moringový / Behenový jedlý olej, 100 ml

Tip
2020 olej behenovy

Behenový olej - to nejlepší a nejzdravější pro vaši pleť.  A skvěle chutná! Z vlastní produkce na Tenerife.

Na rozdíl od běžně dostupných moringových olejů je u našeho vlastního lisování zaručeno, že oleje jsou neředěné!! Zaručujeme 100% čistotu. Je lisovaný za studena. Zákal je v tomto oleji žádoucí a zvyšuje účinek. Při nízkých teplotách olej tuhne (podobně jako kokosový olej). V teplé místnosti nebo v teplé vodě se rychle stává opět tekutým.  Múžete si udělat vlastní test, dejte malinko oleje cca 3 ml do lednice a za 2 dny Vám ztuhne jako máslo. Tím poznáte, že olej je neředěný.Samozřejmě je jako všechny produkty naší FINCAS v BIO kvalitě.

Barva oleje se liší v závislosti na úrodě a vyzrálosti semen, může být žlutá, zelená či světlejší. Jelikož pracujeme s čistou přírodou a nic do produktů nepřidáváme, nelze zaručit, že produkty budou pokaždé úplně stejné.  Pěstitelé také vědí, že jednou se urodí více, jednou méně, jednou jsou jablka sladká, jednou nakyslá. Tak to je a je to správně.

Poznámka: Tato várka olejů 100 ml není ve fialovém skle, je ve speciálních laboratorních lahvičkách opaco na oleje. Na tyto lahvičky nelze nasadit rozprašovač z oleje!

1 423 Kč
Skladem (4 ks)

MORINGOVÝ OLEJ – nazývaný též Behenový olej je jemně lisovaný ze semen rostliny Moringa oleifera pěstované na Tenerife. Už tisíce let se používá tento olej jako osvědčený prostředek proti vráskám. Dokonale odstraňuje mimické vrásky, vypíná a hydratuje i problematické partie na krku a dekoltu. Pokožce dodává zářivý a vitální vzhled.  Kromě dokonalé hydratace má tento multivitamínový olej také antibakteriální a protiplísňové účinky, používá se při poruchách pigmetace kůže, či akné. Olej je vhodný na kožní problémy po celém těle a na masáž těla. Moringový olej je také výborným pomocníkem v péči o pokožku hlavy a vlasy.  Pokud vás trápí lupy či svědivá pokožka hlavy, doporučujeme zábal z tohoto oleje. Vlasy budou krásně lesklé a pevné.  Náš olej je BIO a ve vynikající kvalitě, takže ho můžete používat i u miminek nebo na jídlo, vhodný i na smažení (má oříškovou příchuť). Ideální i na odřeniny.

Obsah: 100 ml

Olej je lisován za studena.

Naše vlastní lisování na TENERIFE

Je lisovaný za studena na ostrově Tenerife, aby byl čerstvý, nicméně je to velmi složitý proces. Na 1 litr tohoto vysoce hodnotného oleje je třeba vylisovat 12 - 15 kg naší smíšené moringy (50 % našich Moringa oleifera stromů a 50 % naší Moringa canariensis). Lisuje se postupuje velmi pomalu, čas potřebný pro celé lisování více než 6 hodin.

Moringový olej ze semen, který se také nazývá ” Behen” nebo “behenový olej” je velmi vhodný pro suchou pokožku. Lze ho velmi doporučit pro podrážděnou pokožku u dospělých, dětí i miminek. Tento multi-vitamínový olej je vhodný pro kožní problémy po celém těle a je vynikající také pro masáž celého těla. Můj osobní tip je používat ho místo nočního krému, protože výborně vyživuje pokožku a likviduje mimické vrásky. Náš olej je vynikající kvality (73% kyselina olejová) a je také vhodný pro smažení.

Olej z Moringy je plný antioxidantů.

Podle tradiční indické medicíny Ayurvédy je MORINGA olej Behen olej vhodný i pro vnitřní užívání a může působit na:

-zvýšení imunity a posílení obranyschopnosti organismu

-výživu pro oči a mozek

-výrazné zvyšování energie
-vyrovnávání  hladinu cukru v krvi

-podporování funkci jater a ledvin

-upravování vysokého krevnho tlaku

(díky vysokému obsahu hořčíku spolu se zinkem a vitaminem E zabraňuje vstřebávání sodíku)

-ochranu srdce a prevenci proti mrtvici

– zlepšení elasticity cév.

 

Logo

 

Kód Kód: 791
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: Moringový Behenový OLEJ
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PN Avatar autora | 23.4.2020
Vynikající olej, jsme nadšeni doma úplně všichni. :)