DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Bacillus subtilis DSM 21097

Mikrozbraň proti choroboplodným zárodkům ve střevě!
Probiotikum Bacillus subtilis DSM 21097

Text a foto: redakce Kvalitní ŽIVOT, internet

V našich střevech žije celý velký svět mikrobů, jejich počet se odhaduje na 100 bilionů bakterií a 2 000 různých druhů. Bez tohoto mikro společenství by nemohl existovat funkční imunitní systém. Bakterie to nejsou jenom zlé patogeny - nosiči chorob, proti kterým se bojuje antibiotiky (z řečtiny: anti bios=proti životu), ale mnoho z nich slouží našemu zdraví jako probiotika (z řečtiny: per bios = "pro život"). Je známo, že některé léky, jako jsou antibiotika, projímadla nebo kortikoidy, mohou svými vedlejšími účinky narušovat citlivé střevní mikroorganismy.

Bacillus subtilis DSM 21097
Mikrobiologické výzkumy a mnoho laboratorních testů v poslední době prokázalo, že proti patogenním bakteriím a plísním mohou působit další bakterie. Tento bojovník se jmenuje Bacillus subtilis DSM 2109. Umí vyrobit obrovské množství enzymů asi 70 druhů, včetně takových enzymů, které zabraňují vzniku krevních sraženin a podporují jejich absorpci. Dále tento aktivní kmen vyrábí vitamíny, aminokyseliny a látky podobné antibiotikům, které zabíjejí patogenní bakterie, ale i plísně, například Escherichia, Salmonella, Proteus, Klebsiella, Citrobakter, enterobakterie, Staphylococcus, Streptococcus, Clostridium, Pseudomonas, Candida.

patogeny       2018 probiotikum obr

MORINGA PLUS + Bacillus subtilis DSM 21097

Jedná se o nový produkt na našem trhu, který obsahuje kvalitní prášek z listu Moringy oleifery pěstované na Tenerife, která je zde funguje jako nosič probiotika Bacillus subtilis DSM 21097.  Toto složení je díky své technologii výroby unikátní a probiotikum je v tomto produktu zcela stabilní, díky vysoké výživové hodnotě a především složení právě moringy z ostrova Tenerife. Je to patentovaný výrobek, který zaručuje obsah a správnou funkci tohoto probiotika v organismu.  Bacillus subtilis DSM 21097 si lidské tělo neumí samo vytvořit a vydrží v organismu asi 14 dní.

 

Antibiotika

 moringa plus

Po 30. věku člověka klesá silně produkce enzymů, po 40 roce věku je to o 40 % méně, po 50. roce až o 60 % méně a po 60. roce věku až o 80 % méně.

 Více o produktu moringa plus a probiotiku Bacillus subtilis DSM 21097se můžete dozvědět z videa, kde k danému tématu hovoří Prof. Dr. Gryaznevová – vedoucí mikrobiologie na Státní akademii v Moskvě zde:

 A na co je produkt MORINGA PLUS PROBIOTIKUM vhodný?

- prevence a léčba průjmových onemocnění

- proti trombóze

- autoimunitní choroby

- ulcerózní kolitidy

- prevence kardiovaskulárních chorob

- antiparazitární aktivity
- prevence střevních infekčních onemocnění
- obnova orgánů zažívacího traktu
- pomáhá při gynekologických onemocněních, vaginální infekci, endometrioze
- pro zdraví mužských orgánů a spermií

- podporuje reprodukční schopnosti organismu

- prevence autoimunitních poruch u dětí

- prevenci jaterních chorob
- oprava poškozených orgánů nemocí, potravinami, léky
- zabezpečí normální fungování střevní mikroflóry,
- pomáhá proti deficitu aminokyselin, vitaminů a enzymů

- zvyšuje odolnost sliznice

- zvyšuje imunitu, .. Profesorka GryznaevaKOUPIT

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení