DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Telomeráza

DLOUHOVĚKOST = telomeráza = MTT

Založeno na výzkumu s Nobelovou cenou.  Zemřít „mladý“ ve vysokém věku?  Nemožné?  Naopak velmi reálné.

Za objev enzymu pojmenovaného „telomeráza“ byla v roce 2009 třem vědcům udělena Nobelova cena. 

Každé jádro buňky obsahuje 23 párů chromozomů, což jsou dlouhá vlákna DNA s genetickou informací. Na konci těchto vláken se nachází speciální zakončení zvané telomery chránící konce DNA. Pokud jsou telomery dlouhé, buňka se může správně rozmnožovat. Čím je člověk starší, tím má telomery kratší. Jakmile dojde ke zkrácení telomer na kritický bod, přestane se buňka rozmnožovat a umírá.

V roce 2009 byla udělena Nobelova cena  za fyziologii a medicínu za objev enzymu pojmenovaného telomeráza“ a principu ochrany DNA pomocí telomer Dr. Carol Greiderové, Dr. Elizabeth Blackburnové a Dr. Jacku Szostakovi. K telomeráze se upínají zraky vědců hledajících prostředek prodloužení lidského života či dokonce nesmrtelnosti.

Dr. Bill Andrews (molekulární biolog) je převědčen, že telomeráza bude klíčem k vyléčení všech nemocí.Tvrdí, že tento výzkum na zpomalování stárnutí by se měl brát velmi vážně, protože poprvé v historii  jde o laboratorně ověřené možnosti nesmrtelnosti buňky. On sám po roce užívání TA 65 lépe vidí  – pořídil si nové  slabší brýle, cítí se lépe, zmizely mu stařecké skvrny a zlepšil se při běhu.

A co oznamují ti, kteří již produkt nějakou dobu užívají? Zlepšení imunitního systému, také více energie, mladistvou pleť, lepší zrak, lepší stabilitu a flexibilitu, sexuální vylepšení, silnější vlasy, hubnutí, rychlejší rehabilitaci a vyšší výkon paměti a mnohem více. Některé výsledky ukazují zvýšení hustoty kostí a zlepšení v dalších biomarkrech.

Vědci a doktoři z MoringaGarden přicházejí s revoluční a patentovanou kombinací. Produkt MTT. Pro aktivaci telomer, pro dlouhověkost ve zdraví.

Telomery

Citát: „Zdá se, že dlouhodobě zvýšené dělení buněk, jako je tomu u chronických zánětů různých orgánů a autoimunitních onemocnění, vede k předčasnému zkracování konců chromozomů, takzvaných telomer, ty se pak stávají více reaktivními a mohou nově propojovat geny, které by normálně fungovaly odděleně. Tyto abnormální genové komplexy mohou být samy o sobě příčinou zhoubné přeměny buněk, stárnoucích a vyčerpávajících své telomery. Spíše však těch, které stárnou předčasně, protože se dělí více a častěji, než měly předurčeno. Prakticky u všech chronických zánětů, ať už jde o žaludek, slinivku břišní, játra, střevo, polykací, dýchací, žlučové nebo močové cesty, štítnou žlázu nebo pohlavní orgány, se objevuje vyšší riziko vzniku zhoubných nádorů než v orgánech a tkáních, které chronickými záněty a zvýšenou regenerační aktivitou buněk netrpí. I tento komplex vnitřních faktorů je třeba brát v úvahu, byť tato oblast není ještě zcela prozkoumána. Na otázku, proč daný jedinec onemocněl zhoubným nádorem právě daného orgánu a právě v daném věku, v praxi odpovědět nelze." Žaloudík, J. Vyhněte se rakovině.

Zprávy a zkušenosti  MTT
Co nám sdělují naši klienti o zkušenostech s užíváním MTT?  Všichni jsou nadšeni a někteří vidí první výsledky již po týdnu užívání, jiní třeba až za několik měsíců. Jsou to vlastní osobní prožitky, které jsou nepřenosné. Každý je jedinečný, má svůj individuální metabolismus, stravování, podmínky, apod.  Každý, kdo MTT začne užívat, pozoruje pozitivní změny. MTT jde do hloubky, řeší problémy, které se mnohdy zdály neřešitelné, a posunuje hranice zdraví. Jedná se o zcela přírodní látky, a přitom tak účinné.

Michael:
Po krátkém období 14 dnů od začátku užívání, jsem si již uvědomil jednu či další pozitivní změnu. Pozoroval jsem, že hojení je mnohem rychlejší.  Zrovna jsem měl asi 4 cm dlouhý hluboký řez na ukazováčku, který je nyní již zcela zarostlý a to jen po třech dnech. Dále mám dědičně artritidu, která začala na prstech před několika lety a rychle se zhoršovala. V té době jsem začal s Moringou. To také pomohlo. Takže artritida se zastavila a dokonce mírně poklesla v průběhu let tak, že neexistují žádné závažnější problémy. Zbytek nyní vyřešilo  MTT !

 Louis:

Začali jsme začátkem srpna s příjmem MTT. Září jsme si dali pauzu, pak zase začátkem října.
Po 1 týdnu, jsem uviděl v zrcadle změnu, která mě učinila šťastným a přiměla mě, že se teď častěji dívám do zrcadla, než je nezbytné. Před pěti lety mi byl chirurgicky odstraněn bazaliom (kožní nádor) na nose blízko pravého oka. Několik centimetrů dlouhá jizva šikmo přes nos a potom výše do 2 cm na čele se docela rychle hojila a byla sotva viditelná. Až na přibližně jeden a půl cm tvrdé jizvy nádoru, která překrývala koutek pravého oka. Po uvedeném týdnu tento nádor změkl, a potom zmizel, a já jsem mohl vidět opět koutek oka. Nezměnil jsem nic v mé každodenní rutině. Zdravě žijeme již dávno, a proto žádné "wow" výsledky nebyly. Ale tento "Wow" zážitek ráno v zrcadle mi prostě dělá radost. Dobře, že MTT existuje. Díky.

Petr:

Užíval jsem MTT spíše z povinnosti, co mi doma pro zdraví nachystají, to sním. Moje dávkování bylo, ráno a večer, přes poledne jsem si buď nevzpomněl, nebo neměl čas. Po 2 týdnech užívání mě rozbolel zub moudrosti. Šel jsem tedy k lékařce, která zjistila, že ze zubu tam nezbývá skoro nic a mám zánět v dásni a že zub- tedy, to co zbylo, musí jít ven. Zub se vytrhnul, dostal jsem ještě léky na bolest a další kontrola za 10 dnů. Po odeznění anestezie žádná bolest nepřišla, ani večer, ani ráno, druhý den jsem již normálně kousal a po 3 dnech již byla rána prakticky zahojena.

 Anna:

Měla jsem problémy s močovým měchýřem a ledvinami, po jednom měsíčním užití MTT se mi problémy výrazně snížili a moje dráha ledvin se upravila. Také jsem mívala oteklé kotníky a to teď úplně zmizelo. Rozhodně pokračuji s MTT dále.

 Renata:

Velmi se zvýšila moje pohyblivost. Jednak mám potřebu většího pohybu, ale i se dokážu více hýbat a podávám mnohem lepší sportovní výkony. Jsem rychlejší, hbitější. To potvrzuje i můj fyzioterapeut, který se ptal, co dělám po 7 letech pravidelných návštěv u něj jinak, že už nemám do té doby pravidelné bloky.

 Eva:

Trpěla jsem únavovým syndromem, kterého jsem se nemohla nijak zbavit. Pracuji jako učitelka a potřebuji mít dostatek elánu na výuku dětí.  Po první dávce MTT jsem zjistila, že únava mizí a prožiji celý den úplně jinak. S manželem jsme se dohodli, že budu MTT pravidelně užívat.

 Ivana:

Byla jsem unavená a pořád ospalá. Již první kapsle MTT mi nalili energii do žil, cítím se dobře a stačí mi méně hodin spánku.  Taky jsem zaregistrovala, že se mi zlepšuje kůže a mizí nějaké flíčky.

 Josef:

Já sám jsem nepozoroval žádné extra účinky, ale manželka mě upozornila, že každý den pracuji o 2 hodiny déle a nejsem večer unavený. Tak mi došlo, že to bude díky MTT.

 Marta:

Již jsem několik let v důchodu a práce na zahrádce je mým velkým koníčkem.  Ale někdy mě klouby tak moc bolely, že jsem třeba z celé úrody jahod neposbírala žádnou, protože jsem se nemohla ohnout. Když jsem začala brát kapsle MTT (pouze poloviční dávku), tak bolesti odešly a mohu se báječně hýbat, takže pracuji na zahrádce třeba 7 hodin v kuse.  A druhý důležitý poznatek mi došel, že díky MTT  lépe vidím. Najednou se mi z mých obvyklých brýlí s dioptriemi 4,5 točila hlava, tak mě napadlo vzít si staré slabší brýle, a ejhle, viděla jsem přes ně dobře a vše bylo v pořádku. Takže děkuji  MTT.

 Petra:

Poslední 3 roky jsem trpěla chronickým respiračním onemocněním, což se projevovalo opravdu každý měsíc, klidně několikrát. Vystřídala jsem několik specialistů, ale nikdo mi neuměl pomoct.  Až kapsle s telomerázou a moringou  MTT mi pomohly. Jím je již 3. měsíc a vůbec žádné respirační choroby, najednou jsem zdravá a vitální.  

 Eliška:

Kvůli depresím jsem poslední roky byla velmi unavená a úplně bez života.  Léky, které jsem užívala, mě otupovaly a chtěla jsem jenom spát a nevycházet z bytu.  Začala jsem užívat moringu z Tenerife a po půlroce také kapsle MTT. Můj stav se postupně natolik zlepšil, že léky postupně vysazujeme, mám najednou spousty energie, užívám si života, chodím na koncerty a na túry do hor, což jsem si před tím ani nedokázala představit. S MTT žiji svůj život. Nádhera.

 Kupujte zde: /mtt-telomeraza/mtt-kapsle-telomeraza-moringa-novinka---zalozeno-na-vyzkumu-s-nobelovou-cenou/