DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Radioaktivní JOD-131 nad Evropou. Chraňte se.

Radioaktivní  JOD – 131 v atmosféře na EVROPOU!

Čtěte a udělejte si vlastní názor.

 Milí přátelé moringy, posílám Vám naše firemní informace od Andrease:

Nevím, jestli jste si všimli, ale dle mého je důležité přečíst si tyto 3 zprávy níže a mít informace:

V nižších vrstvách atmosféry v Německu bylo naměřeno vysoké a znepokojující množství částeček radioaktivního jódu a toto se mělo ututlat?  Podle médií také nad Českou republikou  viz níže.

 Jako kdybychom neměli dostatek problémů, teď ještě tohle!

Zelenina, ovoce, saláty, apod.  pojmou tyto částice. (Připomeňme černobylskou katastrofu, jak dlouho jste nemohli jíst houby).

Radioaktivní kontaminovaný JOD o Německu, Evropě!

To přece nemůže být pravda!

Z počátku se objevila malá zpráva, ale velmi rychle, jak je často zvykem, jsme o tom neslyšeli už vůbec nic!

1. Podrobná zpráva v angličtině:
www.irsn.fr/EN/newsroom/News/Pages/20170213_Detection-of-radioactive-iodine-at-trace-levels-in-Europe-in-January-2017.aspx    Zde se píše: Iodine-131 was also detected in Finland, Poland, Czech Republic, Germany, France and Spain, until the end of January.

2. Mezitím zlehčená zpráva v němčině:
m.focus.de/panorama/videos/radioaktivitaet-jod-131-ueber-europa-wo-kommt-es-her_id_6688140.

 

3. A tady je názor z portálu "Alles Schall und Rauch":
alles-schallundrauch.blogspot.com.es/2017/02/woher-stammt-die-radioaktivitat-uber.html

Mikrobioložka Prof. Dr. Gryaznevová z Moskvy, vedoucí oddělení mikrobiologie na Moskevské státní akademii nám potvrdila, že Bacillus subtilis DSM 21097 odvádí těžké kovy a radionuklidy a zcela je eliminuje. (Připomínám, že po černobylské katastrofě, se nedalo dlouho jíst houby, kvůli radionuklidům)

Bacillus subtilis DSM 21097 odstraní radioaktivní věci z našeho těla.

Bacillus subtilis DSM 21097 lze nalézt zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringa-plus/2-x-moringa-plus-kapsl-probiotikum-bacillus-subtilis/

Denně před velkým jídlem polkněte 1 kapsli ...

Andreas a jeho tým


Vážení uživatelé Moringa Plus Probiotikum, děkuji za Vaše názory. Nikdy by mě nenapadlo, že Moringa Plus TAAAAK  velmi masivně řeší střevní problémy všeho druhu, dokonce i colitis ulcerosa. Vůbec nemám slov!

Budeme i dále masivně zkoumat Bacillus subtilis DSM 21097.  Tato kombinace Moringa oleifera z Tenerife a Bacillus subtilis DSM 21097 mě úplně neskutečně nadchnula, když jsem si přečetl 400 Vašich názorů a zdravotních výsledků, které jsem od Vás obdržel.  WOW!

Já sám už nechci postrádat mé každodenní 2 kapsle, občas léčebně zvýším dokonce 3 x 2 kapsle denně (2 - 3 týdny pak už jen dva denně).  Dokonce k tomu mám informace z Moskvy, že to doporučují.