DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Cappuccino Pampeliška potkala moringu s makovým mlékem

Cappuccino Pampeliška potkala Moringu (s makovým mlékem)

 

Recept na zdravý a lahodný nápoj

O účincích pampelišky a moringy jsem psala také v blogu, o jejich vlivu na detoxikaci jater, vyčištění krve, pokožky, na ledviny, močové cesty, na odbourávání  toxinů z těla včetně spike proteinů, doplnění živin, atd. Hořká chuť je pro správný chod našeho těla potřeba. Nicméně, komu přímo nechutná chuť našeho kafíčka Pampeliška potkala Moringu (mimochodem sílu kávy si můžete nastavit množstvím prášku - stačí opravdu polovina lžičky na hrnek) a nechce nebo nemůže sladit medem, doporučuji můj nový recept na CAPPUCCINO - kombinaci s makovým mlékem, jednoduše doma vyrobeným.

Makové mléko je kromě zdravých tuků plné především zdravého vápníku. Tedy narozdíl od normální kávy, která může vzhledem k překyselení způsobovat úbytek vápníku z těla, tento nápoj Vám ho rozhodně dodá! A kosti poděkují.

kava hrnek    kaf5_1    kaf3

 

Suroviny:

mák

kafíčko Pampeliška potkala Moringu

* smoothie mixér

Postup:   Cca 2 lžíce máku nasypat do nádobky pro smoothie mixér a zalít 1-2 dcl vody. Nechat namočené ideálně přes noc. Ráno  uvařit naše kafíčko - 1/3 -1/2 lžičky prášku zalít horkou vodou. Vzít si větší hrnek a nechat polovinu prázdnou na mléko.  Mezitím rozmixujeme mák s vodou ve smoothie mixéru- vznikne bílá voda s pěnou = makové mléko. Do hrnku s kávou nalít scezené makové mléko a zamíchat. Udělá se krásná bílá pěna jako u kapučína .-) Hned k pití.  Namočený mák lze zpracovat po krátké době ještě jednou na mléko nebo na jídlo, do pokrmů případně do bioodpadu či pro zvířata.

Je to výborný nápoj a pracuje pro naše zdraví! Nechte si chutnat! Renata

 

Pampeliška potkala Moringu zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringa-prasek--kapky-caj/zdrava-kavovina-pampeliska-potkala-moringu/

 kaf1