BIO Moringa Oleifera z TENERIFE SEMENA

3 hodnocení
BIO Moringa  Oleifera z TENERIFE SEMENA
12 Kč –17 %

Semena rostliny Moringa oleifera Tenerife pro jídlo, výsadbu či čištění vody.

10 Kč 8,70 Kč bez DPH
Skladem (150 ks)

Podrobnosti k pěstování rostliny Moringa oleifera naleznete také v knize Barbary Simonsohn: Zázračný jedlý strom.  K zakoupení také zde v e-shopu.

Pokud chcete semena jíst (a je to zajímavý chuťový zážitek), doporučujeme 2 semena denně oloupat a rozkousat. Sememo má všechny chutě, které se vám jednotlivě střídají v ústech.  Pokud někomu vadí trpká chuť ( která někdy vydrží 2 hodiny) doporučujeme novinku – náš produkt prášek ze semen Moringa oleifera  v kapslich – v e-shopu, kategorie kapsle. Pravidelná konzumace semen vede ke zlepšení trávení, zlepšení kloubní pohyblivosti a semena jsou vhodná jako přírodní protiparazitární látka proti některým druhům parazitů.

Pěstovat rostlinu Moringa oleifera ve střední Evropě je poněkud náročnější, ale lze to. Moringa má ráda teplo a světlo. Proto doporučení k pěstování je: postavit ji na tepelnou desku (lze koupit třeba v potřebách akvaristy) a svítit světlem pro rostliny. Nicméně můžete i bez tohoto vybavení, Moringa se přizpůsobuje našemu podnebí a přes zimu se chová jako opadavý strom, tak ji nevyhazujte, ale pravidelně zalévejte jako pokojovou květinu, a s přibývajícím světlem opět vyrostou lístečky.

Balení obsahuje:  min 20 semen  Moringa oleifera přírodní  pěstování na Tenerife

Vysoce kvalitní a bio semena. Skladujte v chladnu a suchu.

Moringa oleifera z Tenerife, Kvalitni zivot.com
Kód Kód: 1016
Jméno značky: Moringa z Tenerife
Kategorie: Moringa ZVIRATA, ZAHRADA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: