DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Konference Táňi Havlíčkové v Lucerně 17. 6. 2017

2017_6_titulkaZ rozhovoru v časopise Kvalitní ŽIVOT 6+7/2017

V současné době připravujete také velkou konferenci v pražské Lucerně. Prozraďte nám, komu je tato konference určena a co bude její náplní? 

Konference se jmenuje OCTO CODES FORUM ORBIS, což je latinsky něco v tom smyslu, že pouštíme metodu OCTO CODES do světa a bude to naprosto úžasná akce pro všechny ženy, kterých se moje metoda osmi typů dotkla, ať již silně, či úplně lehce. Toto setkání je především oslavou nás žen, které tuto metodu známe a šíříme, protože víme, jak moc je léčivá pro každou ženu i pro celou společnost. Já tomu pracovně říkám velký jednodenní seminář, na kterém se všechny potkáme. Bude to taková velká dámská jízda J, na které ženy seznámím s určitými typy, jak co nejrychleji poznat styl u sebe a u všech ostatních.

Jaký užitek bude mít žena, která se konference zúčastní?  Najde třeba oblečení pro svoji duši? 

Jednak já sama mám připraveny takové úžasné vychytávky, s kterými ženy seznámím, jak co nejrychleji poznat styl u sebe a u všech ostatních a navíc budou ženy naslouchat osmi příběhům žen, kterým metoda OCTO CODES změnila jejich život, abychom přinesly i pro ty, které zatím tuto metodu neznají, velkou a krásnou a hlavně pozitivní inspiraci, ať do toho jdou taky naplno, že to stojí za to. A samozřejmě já jako módní návrhářka svou profesi nezapřu, takže jsem připravila módní přehlídku všech osmi typů, aby si ženy užily ty krásné rozdíly oblečení v osmi různých verzích.

 Budou nějaká překvapení či novinky na této akci?  

Ano, máme krásné a velké překvapení v podobě úplně nového projektu OCTO CODES FORUM, který je připraven pro každou ženu v podobě velké nákupní internetové galerie. Jenže to není nějaký obyčejný obchod, tohle je výjimečný projekt, který pokud žena navštíví, tak si může najít své oblečení podle svého stylu - pokud je nějaká žena třeba ležérní, najede si do sekce právě určeného pro ležérky a tam bude mít k dispozici výběr oblečení a doplňků právě jen ve svém stylu. Je to úžasný projekt, který nám ženám bude šetřit peníze a čas. Prostě žádné tápání, hledání, beznaděj v rozhodování - každá žena bude mít velmi usnadněné hledání toho, co je pro ni nejlepší a nejvhodnější.

 Mohou si čtenářky ještě zakoupit vstupenky? 

Vstupenky ženy můžou zakoupit na našich webových stránkách www.tanahavlickova.cz - a chci upozornit čtenářky, že v současnosti probíhají i soutěže o vstupenky a info právě najdou na našich webových stránkách i na stránkách fb profilu https://www.facebook.com/moudrasatna.cz/ . Vstupenky lze ještě zakoupit v síti Ticketpro.

Časopis koupit ZDE

2017_06_09