DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Navštivte nás na EVOLUTION 20. - 22. 3. 2020

Festival Evolution začíná už v březnu. Co si letos nenechat ujít?

Třetí březnový víkend se na Výstavišti v Praze Holešovicích ponese v duchu zdravého životního stylu. Konat se zde bude totiž Festival Evolution, na kterém pořídíte nejen potraviny v bio kvalitě, přírodní kosmetiku a ekologické produkty, ale navíc zde načerpáte na jednom místě informace, ke kterým byste si jinak hledali složitě cestu.

Není moc míst, kde se pod jednou střechou prolíná pět oblastí jako zdraví, ekologie, bio styl, alternativa a osobní rozvoj, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se.  Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě budete odcházet plni nových podnětů a inspirace. Těšit se můžete na 450 vystavovatelů z domova i ze zahraničí a dalších 200 vystupujících, kteří se během tří dnů vystřídají na sedmi pódiích.

evolution3

 

Nakupujte s rozmyslem

Trendem poslední doby je odklon od konzumu a návrat k minimalismu, stejně jako ekologické smýšlení v duchu zero waste. A právě tyto dva směry se velmi odráží ve festivalové nabídce. Proto zde najdete udržitelné produkty, od těch do domácnosti, až po oblečení. Proč mít plnou skříň trendy oblečení, když můžete investovat do kousků, které vám vydrží a navíc se dají vzájemně kombinovat? Na festivalu se dozvíte, co znamená pojem udržitelná móda nebo jak můžete výběrem vhodné kosmetiky a drogerie prospět svému zdraví a ulevit planetě. Naučíte se, jak číst etikety a přemýšlet nad tím, zda to, co si kupujete, opravdu potřebujete. Také se zbavíte předsudků vůči některým potravinám a třeba vás potěší informace, že i čokoláda může prospět našemu zdraví, jen je třeba vybrat tu správnou.

V dnešní době plné informací z oblasti výživy mnohdy nevíme, co bychom našim dětem měli či neměli připravovat. Je lepek špatný? Co mléčné produkty? Jak děti přimět, aby konzumovaly například fermentované potraviny? Co má jíst dítě, které má například potravinové alergie, senzitivity či intolerance? Jak zajistím, aby mělo veškeré potřebné živiny? Odpovědi na tyto otázky zodpoví na své přednášce specialistka na výživu Eva Hájková. Jeden z nejuznávanějších lékařů funkční medicíny Jan Vojáček prozradí, jak vztahy ovlivňují naše zdraví a podílejí se na vzniku chronických nemocí včetně toho, jak pomáhají nebo brání uzdravení.

Připravena jsou ale také témata se zaměřením na bylinkářství,  homeopatii nebo tradiční čínskou medicínu. Z ekologických témat se bude mluvit o ekologické a bezodpadové domácnosti, ke které se můžete postupně dopracovat každý. Společně s lektorkou Natašou Foldánovou se společně podíváte na to, jak i malé krůčky, které může udělat každý z nás, ovlivní to, jak bude vypadat náš svět v budoucnosti. Že se dá cestovat ekologicky a s minimem věcí, vám ukáže dvojice přednášejících Lucie Vokounová a Veronika Bernard.

evolution 1

Že při péči o zdraví nesmíme zapomínat ani na svou duševní pohodu, se přesvědčíte na přednáškách věnujících se osobnímu rozvoji. Partnerská a rodinná poradkyně Charlotte Benátská vysvětlí, co vůbec znamená spojení „pracovat na sobě“ a nabídne tipy, jak ve vztazích předcházet konfliktním situacím, aby se oba partneři cítili ve vztahu dobře. Ondřej Lakomý vás zasvětí do fungování zákona přitažlivosti, který může být klíčem k uskutečnění vašich snů.

Festival pro celou rodinu