DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

podzimní WORLD of BEAUTY & SPA 8. - 9. 10. 2017

DVA DNY PLNÉ PODZIMNÍ INSPIRACE A ZÁŽITKŮ SLIBUJE 24. KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA V AREÁLU PVA EXPO PRAHA – LETŇANY, POŘÁDANÝ 8. a 9. ZÁŘÍ 2017

Několik set prestižních značek na výstavních stáncích bude doplněno bohatým programem. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i řada výrobků pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i pódiích se budou věnovat anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Úžasné novinky uvidíme v oboru přírodní péče, aromaterapie i masáže, spojené s relaxací a oživením celého těla na fyzické i duševní úrovni. Prostřednictvím spolupráce s komerční sekcí americké ambasády i dalších zahraničních partnerů budou na veletrhu prezentovány nové značky hledající zastoupení v České republice.

Trendy v líčení, účesech, odívání – LOOK podzim/zima 2017 předvedou vizážistické hvězdy Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková, kadeřničtí mistři jako Honza Hlaváček, Romana Topinková, Honza Špilar a další „guru“ světa módy, zazáří opět nejkrásnější dívky v čele s českými miss Lucií Kovandovou a Gabrielou Frankovou. Na pódiu i na stáncích se sektáme také s mediálně velice známými tvářemi – hosty našich vystavovatelů.

K zážitkům veletrhu budou rozhodně patřit soutěže: mistrovství v make-upu na téma „Blue Dahlia“ bude mít nádech tajemna a svůdnosti. V jedinečné „life“ soutěži napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2018“ se představí čtrnáct finalistů „Balayage & Ombré“. Nebude chybět mistrovství v nail designu, soutěž v líčení metodou Airbrush na téma „Bridal make-up“, soutěž pedikérů „Beauty Foot Cup 2017“, předvádění stylingu řas a obočí, „ROCCOCO“ líčení s hosty z maskérské školy FaZa make-up Amadeus a Constanze, prezentace mezinárodní soutěže designérů „Fashion games“, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA i soutěž v naturálním fitness „Beauty & fitness cup“. Pavel Bauer představí nové téma „Creative image team 2018“ – Golden Goddes.

SOUBĚŽNÉ AKCE V AREÁLU PVA EXPO PRAHA
Kdo bude mít ještě čas a chuť, jistě navštíví další veletrhy v areálu:
FOR DEKOR & HOME
SBĚRATEL
MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY
VINYL & STEREO EXPO (pouze sobota 9. září 2017)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení