DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

podzimní WORLD of BEAUTY & SPA 8. - 9. 10. 2017

DVA DNY PLNÉ PODZIMNÍ INSPIRACE A ZÁŽITKŮ SLIBUJE 24. KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA V AREÁLU PVA EXPO PRAHA – LETŇANY, POŘÁDANÝ 8. a 9. ZÁŘÍ 2017

Několik set prestižních značek na výstavních stáncích bude doplněno bohatým programem. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i řada výrobků pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i pódiích se budou věnovat anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Úžasné novinky uvidíme v oboru přírodní péče, aromaterapie i masáže, spojené s relaxací a oživením celého těla na fyzické i duševní úrovni. Prostřednictvím spolupráce s komerční sekcí americké ambasády i dalších zahraničních partnerů budou na veletrhu prezentovány nové značky hledající zastoupení v České republice.

Trendy v líčení, účesech, odívání – LOOK podzim/zima 2017 předvedou vizážistické hvězdy Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková, kadeřničtí mistři jako Honza Hlaváček, Romana Topinková, Honza Špilar a další „guru“ světa módy, zazáří opět nejkrásnější dívky v čele s českými miss Lucií Kovandovou a Gabrielou Frankovou. Na pódiu i na stáncích se sektáme také s mediálně velice známými tvářemi – hosty našich vystavovatelů.

K zážitkům veletrhu budou rozhodně patřit soutěže: mistrovství v make-upu na téma „Blue Dahlia“ bude mít nádech tajemna a svůdnosti. V jedinečné „life“ soutěži napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2018“ se představí čtrnáct finalistů „Balayage & Ombré“. Nebude chybět mistrovství v nail designu, soutěž v líčení metodou Airbrush na téma „Bridal make-up“, soutěž pedikérů „Beauty Foot Cup 2017“, předvádění stylingu řas a obočí, „ROCCOCO“ líčení s hosty z maskérské školy FaZa make-up Amadeus a Constanze, prezentace mezinárodní soutěže designérů „Fashion games“, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA i soutěž v naturálním fitness „Beauty & fitness cup“. Pavel Bauer představí nové téma „Creative image team 2018“ – Golden Goddes.

SOUBĚŽNÉ AKCE V AREÁLU PVA EXPO PRAHA
Kdo bude mít ještě čas a chuť, jistě navštíví další veletrhy v areálu:
FOR DEKOR & HOME
SBĚRATEL
MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY
VINYL & STEREO EXPO (pouze sobota 9. září 2017)