DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Pozvánka na EVOLUTION

Festival Evolution: Váš jarní restart, kde během tří dnů dobijete baterky

 

Po dlouhé zimě přichází jaro, období plné energie a dobré nálady. Je ale možné, že právě v tomto období na vás padne únava. Nejlepším lékem je Festival Evolution, který se uskuteční o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích. 

Jarní únava je paradox - jakoby tělo dostalo po zimě signál, že se může uvolnit. Naštěstí existují možnosti, jak únavě nedat šanci. Třeba tím, že začnete věnovat více pozornosti tomu, co jíte, jaké prostředky v domácnosti používáte, nebo s kým se stýkáte. Jak naskočit na vlnu zdravého životního stylu a že to nemusí být vůbec nic složitého, ukáže už posedmnácté Festival Evolution. Ten tvoří pět vzájemně propojených oblastí Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj, v rámci kterých se představí okolo 450 českých i zahraničních vystavovatelů. A protože festival není rozhodně jen o novinkách a nakupování, ale jeho nedílnou součástí je i programová nabídka, budete mít dilema, jak to udělat, abyste stihli vidět a navštívit všechno, co máte v plánu. 

Evolution 3

Festival Evolution se od jiných akcí odlišuje právě tím, že vystavovatelská a programová nabídka se vzájemně doplňují a prolínají. Opět se zde tak můžete těšit na celou řadu inspirativních přednášek. Jako třeba na semináře z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, dozvíte se o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice, představí se témata, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti.

 Mezi tématy nebudou chybět astrologie, energetická cvičení nebo biotronika. Čekají na vás také novinky o relaxačních a léčebných centrech, meditačních technikách, masážích či aromaterapii. 

Bio potraviny i přírodní kosmetika 

Festival je známý také pro nejširší nabídku bio potravin, ale také přírodní kosmetiky. Pokud stále ještě nepoužíváte čistě přírodní produkty, možná po návštěvě Festivalu Evolution změníte názor. Dozvíte se, proč se vyplatí si připlatit za kvalitní přírodní a bio kosmetické produkty, a že se stejně jako u potravin vyplatí také u těchto produktů číst etikety. Totéž platí také pro běžně používané čistící a úklidové přípravky, které vnášejí do našich domovů toxické látky a navíc mohou způsobovat alergie a o znečištění povrchových a spodních vod ani nemluvě. Naproti tomu ekologické prostředky pro údržbu domácnosti, jejichž základem jsou přírodní minerální látky a rostlinné složky, jsou netoxické a zdravotně nezávadné.

 Inspirovat se můžete ale také vystavovateli, kteří se představí v sekci Eco World. Dozvíte se například, jak vypadá ekologická a bezodpadová domácnost nebo získáte pravdivé informace o plastovo-obalové problematice dneška. Zjistíte, jak vypadá nakupování v bezobalových obchodech nebo jak se liší konvenční potraviny od těch s označením bio a jaký je jejich vliv na udržitelnost.

 Chybět opět nebude ani program pro rodiče a hlídací koutek s aktivitami pro nejmenší návštěvníky.  Festivalové přípravy už jsou v plném proudu a my budeme rádi, když si třetí březnový víkend poznamenáte do svých diářů, protože na Festivalu Evolution byste rozhodně neměli chybět. Více informací o akci najdete na www.festivalevolution.cz .