DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

EVOLUTION 22. - 23. 9. 2018

Festival Evolution vám v září nasadí brouka do hlavy. Tam nesmíte chybět!

 Na konci září se Výstaviště v Holešovicích opět promění v zónu zdravého životního stylu. 22. a 23. září se zde bude konat tradiční Festival Evolution, který každého půl roku přiláká všechny, kteří žijí aktivně a zdravě, záleží jim na okolním prostředí, nebo se zajímají o to, co životu dává hlubší rozměr.

Podtitul „Festival, který vám nasadí brouka do hlavy“ také mnohé napoví. „Výjimečný formát a multižánrový charakter festivalu umožní propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně. Každý rok se vám snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky,“ říká o akci její zakladatel Ctirad Hemelík.

Na festivalu se představí více než 250 českých i zahraničních vystavovatelů s produkty a službami zaměřenými na bio styl, eko trendy, zdravý životní styl a osobní rozvoj. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, během dvou dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 120 účinkujících.

_DSC4774 kopismalljpg

  

5 důvodů, proč festival navštívit

 Skvělé jídlo a kvalitní potraviny

Festival je největší přehlídkou certifikovaných biopotravin, svou speciální sekci zde nově budou mít raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy.  Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů. Posezení si vyberete buď ve vnitřním prostoru, nebo venku pod širým nebem. Těšit se můžete i na demo ukázky přípravy nápojů a jídel pro nejrůznější výživové směry.

 

Vychytávky pro zdravou domácnost

Náš domov je prostředím, kde trávíme značnou část našeho života. Jsme s ním emocionálně spjatí, je to naše soukromí. Většina z nás si ani neuvědomuje, jak velký vliv má domácí prostředí na naše zdraví a pohodu - jak důležitý je zdravý spánek, dostatek světla v bytě a čerstvý vzduch.  Na festivalu proto najdete širokou nabídku ekologické drogerie, přírodních materiálů nebo tipy na recyklování nejen odpadu, ale i domácího vybavení, seznámíte se se širokou nabídkou eko pomůcek i „zlepšováků“ pro domácnost, které ušetří nejen vaše zdraví a okolní přírodu, ale i vaši kapsu.

 

Cvičení posilující tělo i mysl

Sport a pohyb jako takový je elixírem mládí, který nemohou nahradit ani ty nejdražší kosmetické přípravky. A nemusí jít zrovna o hodinová cvičení v posilovně. Návštěvníci festivalu si bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti mohou zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, různá dechová cvičení, meditaci nebo třeba intuitivní tanec. Už jste slyšeli o dechovém cvičení Osho divine healing a OM chanting? Pokud ne, přijďte si jej vyzkoušet spolu se cvičením Falun Gong nebo navštivte workshop základů meditace. Cvičení a meditace obecně snižují vysoký tlak, působí jako prevence onemocnění a má celou řadu dalších přínosů.

 

Inspirativní přednášky a osobnosti

 A protože nestačí mít jen zdravé tělo, ale musíme pečovat i o mysl, nebudou zde chybět koučové, psychologové, terapeuti, pedagogové a odborníci na osobní rozvoj. V sekci věnované osobnímu rozvoji vám odborníci poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se se zajímavými technikami práce s tělem i vědomím, dostanete návody na jednoduché postupy a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent.

 

Fyzioterapeut Tomáš Rychnovský a psychoterapeut Milan Studnička například poradí, jak na rovnováhu těla a duše, jak odbourat napětí nebo jak překonat stres, a to nejen formou přednášky, ale i praktickými ukázkami. MUDr. Jan Vojáček zase nastíní, co je funkční medicína a jak vypadá celostní přístup k pacientovi. S koučem Alešem Kalinou zjistíte, jak najít ztracenou motivaci a Jan Mühlfeit s Kateřinou Novotnou poradí, jak odemknout skrytý potenciál vašich dětí.

_MG_3782 small

 

Festival pro celou rodinu

Festivalová nabídka potěší všechny bez rozdílu věku. Můžete s sebou vzít děti, pro které je připraven bohatý program včetně hlídacího koutku, stejně jako babičku s dědou, kteří mohou zavítat na přednášky o bylinkách nebo zde najít rady, co dělat při nejrůznějších zdravotních problémech.

Dětské programy, hrací zóny, tvořivé dílničky, hlídací koutek, ale také pohybové aktivity, výtvarné i hudební workshopy a semináře věnující se rozvoji talentů a dětského potenciálu. To je jen stručný průřez všeho, co můžete se svými potomky zažít na Festivalu Evolution.

  

Vše, co by vás mohlo zajímat, najdete na webu www.evolution.cz.

 Festival Evolution

  1. – 23. 9. 2018

Výstaviště Praha Holešovice

www.evolution.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení