DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Oleje ve fialovém skle

I na kvalitě obalu záleží

Protože naše produkty jsou velmi kvalitní se všemi aktivními požadovanými složkami, dbáme i na obaly, aby splňovaly princip zachování těchto složek. Toto je velmi důležité u olejů pro zachování jejich původní kvality a bioaktivity.

Všechny naše oleje dodáváme ve speciálním tzv. fialovém skle. Obaly jsou samozřejmě dražší a nejsou zcela běžně dostupné, ale pro nás je to samozřejmostí.

MORINGA olej : Moringový olej – Behenový olej ve všech objemech i Green Cellular EXPLOSION neboli Lněný olej s moringou ve fialovém skle.

moringovy olej ve fialovem skle

Fialové sklo zvyšuje bioaktivitu a má velmi příznivý vliv na kvalitu oleje

Jsou-Ii rostliny po dozrání vystaveny slunečnímu světlu, začíná proces rozkladu. To samé světlo, které nejprve umožnilo růst, nyní urychluje proces rozpadu molekul a snižuje hodnotu bioenergie .

Sklo je stále jedním z nejvíce používaných obalových materiálů. Avšak tradičně nejčastěji používané barvy u skleněných obalů (čirá, hnědá, modrá a zelená) umožňují viditelnému barevnému spektru světla procházet skrz, a neposkytují tak dostatečnou ochranu před rozkladem uskladněných látek. Barevné světlo způsobuje poruchu frekvence a uspořádání bioenergetického pole látek, a urychluje tak jejich rozpad. Obaly z černého skla sice blokují průchod barevného světla, ale zároveň také plně pohlcují ultrafialové a fialové frekvence, které stimulují obsažené účinné látky.

Unikátní vlastnost fialového skla spočívá v tom, že blokuje průchod viditelného spektra slunečního záření od modré po červenou (450-720nm), zatímco umožňuje průchod ultrafialových a fialových (380-420nm) i infračervených frekvencí (720-1050nm). Díky této speciální kombinaci jsou citlivé látky uskladněné ve fialovém skle vysoce chráněné před procesem rozkladu vlivem viditelného spektra světla a zároveň je umožněna jejich stimulace a dodávání bioenergie díky měkké části ultrafialového záření (UVA) a IR frekvencím (pronikající infračervené světlo dodává energii, zatímco fialové a ultrafialové frekvence stimulují účinné látky). Látky uskladněné ve fialovém skle si tak zachovávají svou kvalitu i účinnost po dlouhou dobu bez použití chemické konzervace.

Látky, u kterých je důležitá bioaktivita (jako homeopatika, květové esence, tinktury, maceráty, energeticky hodnotné doplňky stravy, rostlinné a éterické oleje) si tak v čase díky obalu z fialového skla uchovávají svoji léčivou sílu.

fialove sklo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení