DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Oleje ve fialovém skle

I na kvalitě obalu záleží

Protože naše produkty jsou velmi kvalitní se všemi aktivními požadovanými složkami, dbáme i na obaly, aby splňovaly princip zachování těchto složek. Toto je velmi důležité u olejů pro zachování jejich původní kvality a bioaktivity.

Všechny naše oleje dodáváme ve speciálním tzv. fialovém skle. Obaly jsou samozřejmě dražší a nejsou zcela běžně dostupné, ale pro nás je to samozřejmostí.

MORINGA olej : Moringový olej – Behenový olej ve všech objemech i Green Cellular EXPLOSION neboli Lněný olej s moringou ve fialovém skle.

moringovy olej ve fialovem skle

Fialové sklo zvyšuje bioaktivitu a má velmi příznivý vliv na kvalitu oleje

Jsou-Ii rostliny po dozrání vystaveny slunečnímu světlu, začíná proces rozkladu. To samé světlo, které nejprve umožnilo růst, nyní urychluje proces rozpadu molekul a snižuje hodnotu bioenergie .

Sklo je stále jedním z nejvíce používaných obalových materiálů. Avšak tradičně nejčastěji používané barvy u skleněných obalů (čirá, hnědá, modrá a zelená) umožňují viditelnému barevnému spektru světla procházet skrz, a neposkytují tak dostatečnou ochranu před rozkladem uskladněných látek. Barevné světlo způsobuje poruchu frekvence a uspořádání bioenergetického pole látek, a urychluje tak jejich rozpad. Obaly z černého skla sice blokují průchod barevného světla, ale zároveň také plně pohlcují ultrafialové a fialové frekvence, které stimulují obsažené účinné látky.

Unikátní vlastnost fialového skla spočívá v tom, že blokuje průchod viditelného spektra slunečního záření od modré po červenou (450-720nm), zatímco umožňuje průchod ultrafialových a fialových (380-420nm) i infračervených frekvencí (720-1050nm). Díky této speciální kombinaci jsou citlivé látky uskladněné ve fialovém skle vysoce chráněné před procesem rozkladu vlivem viditelného spektra světla a zároveň je umožněna jejich stimulace a dodávání bioenergie díky měkké části ultrafialového záření (UVA) a IR frekvencím (pronikající infračervené světlo dodává energii, zatímco fialové a ultrafialové frekvence stimulují účinné látky). Látky uskladněné ve fialovém skle si tak zachovávají svou kvalitu i účinnost po dlouhou dobu bez použití chemické konzervace.

Látky, u kterých je důležitá bioaktivita (jako homeopatika, květové esence, tinktury, maceráty, energeticky hodnotné doplňky stravy, rostlinné a éterické oleje) si tak v čase díky obalu z fialového skla uchovávají svoji léčivou sílu.

fialove sklo