DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Cannafest 11.-13. 11. 2016 Praha Holešovice

Navštivte nás na 7. mezinárodním veletrhu konopí a léčivých bylin

Cannafest 2016

Sedmý ročník veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest bude největší ve své historii

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest se bude letos konat již posedmé. Termín letošního veletrhu je 11.– 13. listopadu 2016 a místo zůstává stejné – Výstaviště v Praze-Holešovicích. Na co se můžete těšit?

Loni se na veletrhu představilo více než 200 vystavovatelů, letos organizátoři počítají se zastoupením 250 firem z 25 zemí světa. „Cannafest s číslem 7 bude zatím největší ve své historii. Z důvodu velkého zájmu ze strany vystavovatelů jsme se rozhodli rozšířit veletrh o jednu výstavní halu. Veletržní dění tak bude probíhat po tři dny ve čtyřech halách s celkovou krytou výstavní plochou 12 500 m2,“ říká ředitel veletrhu Lukáš Běhal.

Ten také prozradil první jména přednášejících v rámci odborné konference s mezinárodním renomé. Novinky v oblasti výzkumu představí na Cannafestu již tradičně doc. Lumír Hanuš společně s dalšími odborníky věnujícími se problematice využívání konopí v medicíně. Z Izraele do Prahy dorazí například Dr. Yehuda Baruch nebo prof. Oded Šosejov. Účast na veletrhu potvrdili také mikrobiolog Dr. Robert Melamede ze Spojených států, který na veletrhu vystoupí s přednáškou na téma praktické léčby konopným výtažkem. Stejné problematice se budou věnovat rovněž Slovinci Dean Herenda a aktivista Božidar Radišič, kteří budou prezentovat výsledky lékařské studie o působení konopného oleje na rakovinu mozku (10 úspěšných plně zdokumentovaných kazuistik léčby glioblastomu). Američanka Corrie Yelland bude mluvit o svých čtyřech letech v remisi z rakoviny a o mnoha tisících dalších lidí, jimž pomohla a poradila v průběhu let.
Z témat, kterým se bude konference dále věnovat, lze jmenovat například semináře o využití CBD, o pěstování, právu a legislativě u nás i ve světě.

Vzpomínka na Howarda Markse

„Letos v dubnu nás opustil Howard Marks, který celý život usiloval o popularizaci, využití i legalizaci konopí. Howard Marks neboli Mr. Nice patřil k pravidelným účastníkům Cannafestu – byl to jeden z jeho nejoblíbenějších festivalů, takže se sem rád vracel. Návštěvníci měli možnost několikrát navštívit jeho přednášky a osobně si s ním popovídat. Rádi bychom mu vzdali na veletrhu hold, a to formou ukázek jeho nahrávek. Rovněž připravujeme pietní místo s knihou pro vzkazy,” dodává Lukáš Běhal.

Zábava i relaxace, to je Cannafest

Atmosféru veletrhu dokreslí doprovodný program. Již tradičně se návštěvníci mohou těšit na oblíbenou Vapo Lounge, jejíž hlavním partnerem je společnost o.PEN Vape, kde budou mít možnost vyzkoušet si vaporizéry z dílen předních výrobců. Stejně jako loni nebude chybět ani úspěšný fotostan nebo dětský koutek, kde mohou rodiče s klidným srdcem svěřit své děti profesionálním chůvám nebo využít kojicí či přebalovací koutek. Muziku a relax nabídne zase Rolls and Smoking Chill Out Zone před Výstavištěm nebo odborná čítárna přímo v centru dění. Doprovodná stage zpříjemní svým zábavným programem atmosféru odpočinkové zóny a kdyby návštěvníci ušetřili energii na večer, můžou v pátek i sobotu navštívit celkem 5 afterparty ve třech předních pražských klubech.

Cannafest představil koncem prázdnin také nové stránky nabízející průběžně aktuální informace o přípravách a programu veletrhu. Jejich součástí je také novinka – eshop Cannafest Merchandising, kde si mohou fanoušci tohoto svátku konopí zakoupit stylová trička, mikiny, kšiltovky, ale také kuřácké potřeby nebo doplňky. Vše s logem veletrhu Cannafest. Kompletní nabídka eshopu bude k dostání také přímo na veletrhu.
Právě teď startuje rovněž nová kampaň Cannafestu, která se po třech letech vrací k původnímu vizuálu s konopným listem bez „tváří“, jako tomu bylo v předešlých letech. V hlavním městě tak můžete v průběhu října a listopadu natrefit mimo jiné i na „konopnou tramvaj“ s odkazem na Cannafest.

Generálními partnery veletrhu pro rok 2016 jsou holandská rodinná semenná banka s dlouholetou tradicí Barney’s Farm, tradiční výrobce hnojiv a výživy pro rostliny Advanced Hydroponics of Holland a výrobce zakázkových papírků a filtrů Prague Filters & Papers. Vstupenky na veletrh jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketportal. Veškeré informace o veletrhu najdete na www.cannafest.com.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení