DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

EVOLUTION 17. -19. 9. 2021

Přijďte si na Festival Evolution skvěle nakoupit a zároveň odpočinout

Třetí zářijový víkend po roce opět promění Výstaviště v Praze Holešovicích v zónu zdravého životního stylu. Pokud vám jsou blízká slova jako zdravý životní styl nebo osobní rozvoj, neměli byste si nechat ujít tradiční Festival Evolution, který se uskuteční 17. - 19. září. Opět tu najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu.

Zdravý víkend

Dáváte přednost kvalitě, záleží vám na okolním prostředí nebo jednoduše jen vyznáváte zdravý životní styl a potraviny si pečlivě vybíráte? V tom případě vás potěší nabídka vystavovatelů, kteří nabídnou kvalitní potraviny, BIO produkty, zdravou výživu, ale také EKO drogerii, přírodní kosmetiku nebo potřeby pro děti a BIO textil. Chybět nebudou vzorky, ochutnávky a festivalové slevy. Jestli míříte na přednášky, na programových podiích se představí více než 100 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků", a těšit se můžete také na workshopy nebo ukázkové lekce.

Cítit se v pohodě

Sport a pohyb jako takový je elixírem mládí, který nemohou nahradit ani ty nejdražší kosmetické přípravky. A nemusí jít zrovna o hodinová cvičení v posilovně. Na festivalu si můžete zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči nebo meditaci a jiné cvičební metody.  Pro tyto free lekce je po celé dva vyhrazen jeden sál, který mohou navštívit všichni bez ohledu na věk, váhu nebo zkušenosti. Lekce jsou uzpůsobené pro návštěvníky, takže není potřeba si s sebou nosit žádné pomůcky.

 Zdravě jíst, zdravě žít

Velký prostor dostane na festivalu zdravá výživa, na přednáškách se bude hovořit o přínosech a rizicích různých výživových směrů, dojde na tradiční přírodní medicínu, nebudou chybět poradny pro zdraví, stejně jako babské rady a tipy na bylinky, které prospívají našemu zdraví.

Kromě klasiky budou k mání také vegetariánské, veganské nebo bezlepkové dobroty, můžete tu výhodně nakoupit potraviny s označením Bio & Natur či Fair Trade. Přesvědčíte se, že veganská i vegetariánská jídla mohou chutnat skvěle, a že vaření bez lepku nemusí být věda - rozdíl oproti „klasice“ téměř nepoznáte. A ujít si nenechte ani programy věnované výživě, jídlu a zdraví, včetně workshopů (ne)vaření. V programu se představí také řada lékařů, výživových specialistů a odborníků na zdravou stravu.

 Inspirativní přednášky a osobnosti

A protože nestačí mít jen zdravé tělo, ale musíme pečovat i o mysl, nebudou zde chybět koučové, psychologové, terapeuti, pedagogové a odborníci na osobní rozvoj. V sekci věnované osobnímu rozvoji vám odborníci poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se se zajímavými technikami práce s tělem i vědomím, dostanete návody na jednoduché postupy a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent.

 Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak

Podtitul „Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak" je více než výstižný. „Výjimečný formát a multižánrový charakter festivalu umožní propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně. Každý rok se vám snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky,“ říká o akci její zakladatel Ctirad Hemelík.

 Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.