DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Mezinárodní kongres zdraví

Naděje v nemoci pro třetí tisíciletí

Institut pro TCIM zveřejnil program Mezinárodního kongresu zdraví 2021 Praha www.mkz2021praha.cz/#program, který se bude konat online v 3D prostředí a to 10. – 12. 9. 2021.

Kdokoliv se může PŘIPOJIT zdarma přes počítač nebo mobil na www.mkz2021praha.cz

Kongres nabízí pestrý program a informace z celého světa formou ústní, posterové prezentace

a výstavních stánků.


Kongres zdraví 2021 začíná v pátek 10.9. v 15:30, v sobotu 11.9. od 10:00 do 17:55 a v neděli 12.9. od 10:00 do 16:50 hod.

 

Vystoupí zde odborníci z České republiky i celého světa, např.  z Cornellovy university v USA,

 z University v Cambridge ve Velké Británii, ze Světové zdravotnické organizace.

  Hlavním bodem jednání kongresu je uvedení do provozu celosvětové informační databáze Platforma 2020 Praha z oblasti TCIM/CAM. Budou zde prezentovány obory tradiční, komplementární

a integrativní medicíny (TCIM/CAM).  Například zdokumentované úspěchy oborů jako je homeopatie, ájurvéda, biotronika Josefa Zezulky, kineziologie, tradiční čínská medicína, gemmoterapie a mnoho dalších.

V unikátním kongresovém online 3D prostředí jsou tři přednáškové sály (tlumočení do CZ, AJ, NJ), výstavní stánky, posterové prezentace, bannery, s možností interaktivní komunikace.

Jak uvedl ředitel Institutu pro TCIM/CAM, který tento kongres pořádá, pan Tomáš Pfeiffer: „Rádi bychom rozšířili povědomí veřejnosti o oborech TCIM a jejich využití.  Program je umístěn na c , v jednotlivých sekcích se dozvíte o tradičních i moderních léčebných postupech, využívání TCIM/CAM ve světě i ve spojitosti s vědeckým poznáním – například přínosu v pandemii covidu-19. Také o celosvětové informační databázi.“


K zajímavým tématům kongresu bezesporu patří zlepšení stavu při postcovidových příznacích, hypoxii, pomoc dětem s autismem, DMO, výsledky při léčbě roztroušené sklerózy, způsoby plnohodnotnějšího přístupu k životu, prevence civilizačních nemocí, včetně rakoviny a další.

„Jen nemoudrý zahrabává léčivé prameny jen proto, že nevěří, že jsou, ač je sám může někdy potřebovat.“ Proto je mottem kongresu: „Zdraví nezná hranic – hledejme co nás spojuje.“

Můžete být u toho i vy: www.zdravi2021.cz

 

Institut pro TCIM, z.ú.

Tomáš Pfeiffer ředitel

Soukenická 21

110 00 Praha 1

www.itcim.cz

e-mail: info@itcim.cz

Telefon: 603723713

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení