DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Festival EVOLUTION 23. - 25. 3. 2018

Jak důležitá je pro vás kvalita života? Přijďte si v březnu odpovědět na Festival Evolution

Děláte pro své zdraví opravdu všechno? Chováte se ekologicky? Co se stane, když přestanete říkat kdyby? Existují náhody? Odpovědi na všechny tyto otázky vám nabídne Festival Evolution, který se uskuteční o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Co si představit pod pojmem kvalitní život? Pro mnoho z nás to bude na prvním místě zdraví, spokojená rodina, pro jiného ale zase třeba duchovní naplnění nebo dostatek prostředků na plnění si svých snů. A právě Festival Evolution se snaží pokrýt všechny důležité oblasti našeho života, které nás dělají spokojenými. V rámci festivalu se představí více než čtyři stovky českých a zahraničních vystavovatelů z pěti tematických okruhů, kterým je Evolution zasvěcen. Konkrétně se jedná o Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa nebo Osobní rozvoj.

Co vás na festivalu čeká?

Pokud dáváte přednost produktům s certifikátem BIO, zavítejte do Střední haly a do Pravého křídla Průmyslového paláce. Tam také najdete rozsáhlou food zónu s pestrou nabídkou potravin s označením veggie, vegan, raw, natur nebo fair trade. Čekají zde na vás také ochutnávky, workshopy a přednášky se zaměřením na výživu, detox, různé stravovací styly nebo kvalitní potraviny. Hned první den festivalu můžete navštívit přednášku Rogera Greena na téma Přirozeným stravováním k zářivému zdraví. O den později doporučujeme přednášku Petera Jentschury, který prozradí, jak na čištění organismu bez léčebné krize a jak  úspěšnou regeneraci těla.

Levé křídlo Výstaviště se zase zaplní vystavovateli s ekologickými produkty a službami, najdete tu také stánky zaměřené na osobní rozvoj a chybět zde nebude ani alternativa.

Péče o duši je důležitá

Součástí festivalu budou rovněž přednášky s duchovním rozměrem, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, ale také osobnostní rovnováha člověka a celé společnosti.  Na své si zde přijdou příznivci astrologie, spirituální psychologie nebo regresní terapie. Vyzkoušet budete moci také energetická cvičení, seznámíte se s biotronikou, meditačními technikami nebo aromaterapií.

Pokud potřebujete poradit ve vztazích, nepřijdete zkrátka, k dispozici zde budete mít lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

A protože člověk by neměl zapomínat ani na sebe, součástí festivalového dění budou také přednášky na téma osobního rozvoje. Na Festivalu Evolution můžete vyzkoušet mimo jiné také princip myšlení založený na vědomé změně uvažování a zvládnutí své mysli nebo zdarma navštívit koučinkovou zónu autora Emočních rovnic Aleše Kaliny.

Děti vezměte s sebou

Rodiče si určitě vyberou z nabídky přednášek lékařů, pedagogů a dalších odborníků se zaměřením na aktuální témata od těch porodních, až po dětské zdraví a možnosti vzdělávání.  Nejmenší děti od dvou let vám rádi pohlídají v dětském koutku, ty starší se zabaví třeba na workshopech restaurace Krmelec, kde si vyzkouší přípravu zdravé a veselé svačinky nebo na minikurzu zdravého vaření.

Budou-li mít vaše děti přebytek energie, mohou si ji vybít třeba na ukázkových lekcích jógy, tance nebo taiči. Ty si samozřejmě budete moc vyzkoušet také vy. Stejně jako bollywoodský a intuitivní tanec, meditaci nebo dechová cvičení.

Nabídka Festivalu Evolution je natolik pestrá, že je nejlepší se na kompletní festivalový program podívat na web www.evolution.cz, kde najdete také detailní seznam všech vystavovatelů.

 Evolution 1 Evolution 2Evolution 4