DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Moringa Tripy na TENERIFE 2018

                                       

Moringa Trip dvoustrana

2018_08_37 Trip2018_08_38 Trip

 Moringa trip fotoreportaz 23_4_2018_1

 

V roce 2018 jsme uskutečnily 3 Moringa Tripy, na fotoreportáže z nch se můžete podívat zde.

 

(ALL inclusive: snídaně,  občerstvení  u baru a bazénu,  oběd, občerstvení u baru a bazénu, večeře, občerstvení  u baru a bazénu, nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní alkoholické nápoje v ceně, jídlo podáváno formou švédských stolů v jídelně, u obědů a večeří označeno speciálně jídlo vegetariánské, dostatek ovoce, zeleniny)

Fotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytování

 

 

Moringa TRIP 2016

  

Termín: 26/11 - 3/12 2018

Cena.  22.990 Kč/osoba/týden/all inclusive (cena platí při ubytování 2 osob ve dvoulůžkovém pokoji)

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 6.800 Kč

3. dospělá osoba na pokoji: 2.200 Kč sleva

- dítě do 2,9 let 1.500 Kč (pokud je volná kapacita dětí "zdarma" na letu - jinak 8900 Kč) - dětská cena platí pouze v případě, pokud je dítě ubytováno na pokoji se 2 plně platícími osobami

- dítě 3 - 12 let: sleva 4.400 Kč z ceny pro dospělou osobu - dětská cena platí pouze v případě, pokud je dítě ubytováno na pokoji se 2 plně platícími osobami

Cena na osobu zahrnuje: letenku PRG - TFS - PRG, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování s all inclusive programem, základní pojištění od ERV pojišťovny (vztahuje se na léčebné výlohy) + 3 výlety + program.  

Fotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytování Fotografie z fotogalerie ubytování

 

 HOTEL:

 

Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Tento hotel se nachází v letovisku Las Caletillas, 100 metrů od moře a 14 km od hlavního města ostrova Tenerife, Santa Cruz. Nabízí tenisové kurty, posilovnu, saunu a venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje v hotelu Catalonia Punta del Rey jsou klimatizované, moderně provedené a mají soukromý balkon, satelitní TV, koupelnu s fénem.

Hotel Punta del Rey provozuje 3 bary a samoobslužnou restauraci s vařením před zraky hostů. Hotel si peče vlastní chléb i jemné pečivo.

Hosté mají k dispozici aplikaci PressReader, díky které budou mít přístup k širokému výběru zahraničních novin a časopisů.

Bazén je solárně vyhřívaný a obklopený slunečními terasami a 2 vířivkami.

Hotel Catalonia Punta organizuje širokou škálu denních i večerních zábavních aktivit, včetně živých vystoupení v baru. V pátek a sobotu večer se pořádá diskotéka. Dětský klub organizuje nejrůznější aktivity. nechybí ani dětský koutek.

 

 REZERVACE: pošlete nám na mail piste@kvalitnizivot.com vaše údaje

 jméno + příjmení, bydliště, datum narození, mail a telefon a termin výletu.

 

 Pro zájemce jsme domluvili další vychytávky. Třeba možnost objednat si v Moringa Parku veganskou paellu s čerstvými moringovými listy a čerstvým moringovým olejem a k tomu LAHUDKU Moringové pivo. Toto za 12,5 EUR.  Moringové pivo je opravdu skvělé a  dopředu si ho musím vždy rezervovat, neb ho majitelé sami rychle vypijí.-)

 V ceně Moringa TRIPU je také doprava na uvedené 3 výlety v letáku: sopka, pyramidy, Candelaria + Moringa park.

Abyste měli přehled o ceně vstupů, ty jsou následující:

Lanovka na sopku Pico de Teide ........... 27 EUR

Loro Park ................................................31 EUR

Pyramidy .................................................15 - 20 EUR dle zvoleného okruhu

Moringa PARK  vstup zdarma.

 

 

Zde krásná VIDEO pozvánka - sopka a nejvyšší hora Španělska - PICO de Teide v průběhu roku. Film Pico pozvanka na Tenerife

 

 2018 Moringa TRIP ruzovy