Moringa Trip na TENERIFE 4.6. 2018 již se blíží. ještě volná místa

Letos v ročníku 2018 navazujeme na oblíbené Moringa Tripy  a máme vypsané 4 termíny.

Zde krásná VIDEO pozvánka - sopka a nejvyšší hora Španělska - PICO de Teide v průběhu roku. Film Pico pozvanka na Tenerife

Dva na jaře a dva na podzim. Tak neváhejte a rezevujte si svoje místa.

Pro více informací nás kontaktujte: piste@kvalitnizivot.com Kvalitní ŽIVOT.

Pro zájemce jsme domluvili další vychytávky. Třeba možnost objednat si veganskou paellu s čerstvými moringovými listy a čerstvým moringovým olejem a k tomu LAHUDKU Moringové pivo. Toto za 12,5 EUR.  Moringové pivo je opravdu skvělé a  dopředu si ho musím vždy rezervovat, neb ho majitelé sami rychle vypijí.-)

 V ceně Moringa TRIPU je také autobus na uvedené 3 výlety a abyste měli přehled o ceně vstupů, ty jsou následující:

 

Lanovka na sopku Pico de Teide ........... 27 EUR

Loro Park ................................................31 EUR

Pyramidy .................................................15 - 20 EUR dle zvoleneho okruhu

Moringa PARK  vstup zdarma

Ceny konkrétních zájezdů viz níže.

 2018 Moringa TRIP ruzovy

 A zde konkrétní potvrzené ceny, vše ALL INCLUSIVE

(tedy snídaně,  občerstvení  u baru a bazénu,  oběd, občerstvení u baru a bazénu, večeře, občerstvení  u baru a bazénu, nealkoholické nápoje, káva, čaj, místni alkoholické nápoje v ceně).

 

2. 4/6 - 11/6 2018

22 390 Kč/osoba/týden/all inclusive - cena platí při ubytování 2 osob ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5600 Kč

3. dospělá osoba na pokoji: 2200 Kč sleva

dítě do 2,9 let 1500 Kč (pokud je volná kapacita dětí "zdarma" na letu - jinak 8900 Kč) - dětská cena platí pouze v případě, pokud je dítě ubytováno na pokoji se 2 plně platícími osobami

dítě 3 - 12 let: sleva 4400 Kč z ceny pro dospělou osobu - dětská cena platí pouze v případě, pokud je dítě ubytováno na pokoji se 2 plně platícími osobami

 

HOTEL:

Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Tento hotel se nachází v letovisku Las Caletillas, 100 metrů od moře a 14 km od hlavního města ostrova Tenerife, Santa Cruz. Nabízí tenisové kurty, posilovnu, saunu a venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Fotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytování

Všechny pokoje v hotelu Catalonia Punta del Rey jsou klimatizované, moderně provedené a mají soukromý balkon, satelitní TV, dřevěnou podlahu a koupelnu s fénem.

Hotel Punta del Rey provozuje 3 bary a samoobslužnou restauraci s vařením před zraky hostů. Hotel si peče vlastní chléb i jemné pečivo. K dispozici je také fusion restaurace, která nabízí degustační menu a italská à la carte restaurace.

Hosté mají k dispozici aplikaci PressReader, díky které budou mít přístup k širokému výběru zahraničních novin a časopisů.

Bazén je solárně vyhřívaný a obklopený slunečními terasami a 2 vířivkami.

Hotel Catalonia Punta organizuje širokou škálu denních i večerních zábavních aktivit, včetně živých vystoupení v baru. V pátek a sobotu večer se pořádá diskotéka. Dětský klub organizuje nejrůznější aktivity. nechybí ani dětský koutek.

 

 REZERVACE: pošlete nám na mail piste@kvalitnizivot.com vaše údaje

 jméno + příjmení, bydliště, datum narození, mail a telefon a termin výletu.

Fotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytováníFotografie z fotogalerie ubytování