DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Astrolog Milan Gelnar o ZDRAVÍ a našem probiotiku 5. 2. 2018

Milan Gelnar přidal na FACEBOOK svůj příspěvek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1588348134588825&set=pcb.1588348244588814&type=3&theater

Přeji krásný den.

Rád bych poděkoval všem, kdo se včera přihlásili do Astroporadny pro radost.

Velmi jste mě potěšili. Mám velkou radost, když se lidé zajímají nejen o to světské, ale i to duchovní a jsou nejen ochotni pozorně naslouchat, ale také pro sebe a svou duši - potažmo tělo - neb tělo je chrám duše, dělat.

Co je zajímavé, v podstatě všichni co se ozvali, se ozvali až na základě "tlaku těla" (zdravotní komplikace) a hledají tak duchovní příčiny, svých problémů.

A to je skvělé neb z mého pohledu a zkušeností, jsou tak na nejlepší cestě, vše začít napravovat a dávat do souladu.

Omlouvám se pak těm, co se na ně nedostalo a sděluji, že nic není ztraceno nebo příští neděli, opět pokračujeme .

A protože jsem člověk analytický, dám do krátkých bodů to, co sděluji obecně ve vztahu ke zdraví:

1. Tělo je chrám duše a pokud se má duše cítit pohodlně, je třeba o ten chrám pečovat.

2. Hlavním zdrojem péče, je poskytovat tělu to, z čeho vzešlo. Tedy být v přímém kontaktu se 4. základními živly:

- Země - alespoň jednou denně na chvíli kontakt (naboso, rukama atp.)

- Oheň - kontakt se sluncem nebo alespoň krb, oheń v kamnech

- Voda - nejlépe přírodní - ideál koupání ve venkoví nevytápěné nádrži

- Vzduch - pohyb, cvičení - nejlépe venku - zrachlený dech okysličuje krev - potažmo buňky

3. Potrava - je přirozeným lékem na všechny neduhy. Jsme to co jíme. Jíst je potřeba to, co je pro tělo prospěšné a neškodí mu. Zásadou je, jíst potraviny pokud možno živé a co nejblíže přírodě. To znamená co se zrovna utrhlo, omyje se a konzumuje.

Pozor, člověk nebyl konstruován jako masožravec. Maso je dokonce tělem vnímáno, jako cizorodá, nepřátelská látka. Člověk je konstruován jako "Plodožravec".

Pozor většina potravin z hypermaketů, je nějak chemicky či jinak upravována (aby lépe vypadala, déle vydržela, rychleji vyrostla atd.). Tím je umrtvována a ony látky pak člověku ubližují. Vždy je třeba se ptát. Vyvíjela se ta potravina spolu s člověkem. Pokud ano, neměl by být pro tělo problém se zpracováním.

Pozor. Aby tělo mohlo dobře zpracovat jakoukoli kvalitní potravinu - musí dobře fungovat střeva. Pokud jsou zanesená - je to stejné, jako lít skvělé víno do sklenic, kde jsou zbytky jídla, plíseň atp.. Jinými slovy, máme akorát drahou moč, či stolici.

Já sám mám na sobě vyzkoušeno a doporučuji - čistit střeva produktem Moringa Plus Probiotikum - viz video ruské vědkyně pro německou TV s českými titulky na www.kvalitnizivot.com

4. Pozitivní myšlení

Jsme systémem učení, abychom se zaměřovali na nemoc, nikoli na zdraví. Díky tomu bojujeme s nemocemi místo toho, abychom se zaměřili na budování zdraví. I zde platí - na co zaměříš svou pozornost, to ROSTE!.

Takže je třeba se zaměřovat na zdraví. Je známo, že buňky poslouchají rozum. Když budeme myslet tak, že buňky jsou a budou zdravé, tak buňky jsou a budou zdravé! Když budeme mít strach, že onemocníme, tak buńky se budou ze všech sil snažit, abychom opravdu onemocněli.

Skvělá povídání na toto téma jsou na youtube - MUDr. Jan Šula spolu s Jardou Duškem. Vřele doporučuji 7. bran imunity a pak Jak být zdravý bez léků a lékařů.

Velmi inspirativní je pak příběh Clemense Kubybo, který si pře cca 33 lety přerušil pádem ze střechy míchu a tedy měl by být na vozíku a neměl by hýbat končetinami.

On se ale rozhodl být zdravý a přestože nepodstoupil žádnou operaci, tak i přes to, že má přerušenou míchu, tak chodí, běhá, dělá dřepy a jezdí po světě a o svém příběhu přednáší.

I on je na youtube - lze si poslechnout, ja prudí lékaře tím, že se nechová tak jak by z lékařského hlediska měl ...

A protože se blíží Brněnský Astrovíkend, kde jako obvykle bych měl mít svůj stánek, tak všechny zájemce z Brna a okolí nebo i z dáli zvu.