DÁREK k nákupu: DVD Moringa s písničkami

Astrolog Milan Gelnar o ZDRAVÍ a našem probiotiku 5. 2. 2018

Milan Gelnar přidal na FACEBOOK svůj příspěvek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1588348134588825&set=pcb.1588348244588814&type=3&theater

Přeji krásný den.

Rád bych poděkoval všem, kdo se včera přihlásili do Astroporadny pro radost.

Velmi jste mě potěšili. Mám velkou radost, když se lidé zajímají nejen o to světské, ale i to duchovní a jsou nejen ochotni pozorně naslouchat, ale také pro sebe a svou duši - potažmo tělo - neb tělo je chrám duše, dělat.

Co je zajímavé, v podstatě všichni co se ozvali, se ozvali až na základě "tlaku těla" (zdravotní komplikace) a hledají tak duchovní příčiny, svých problémů.

A to je skvělé neb z mého pohledu a zkušeností, jsou tak na nejlepší cestě, vše začít napravovat a dávat do souladu.

Omlouvám se pak těm, co se na ně nedostalo a sděluji, že nic není ztraceno nebo příští neděli, opět pokračujeme .

A protože jsem člověk analytický, dám do krátkých bodů to, co sděluji obecně ve vztahu ke zdraví:

1. Tělo je chrám duše a pokud se má duše cítit pohodlně, je třeba o ten chrám pečovat.

2. Hlavním zdrojem péče, je poskytovat tělu to, z čeho vzešlo. Tedy být v přímém kontaktu se 4. základními živly:

- Země - alespoň jednou denně na chvíli kontakt (naboso, rukama atp.)

- Oheň - kontakt se sluncem nebo alespoň krb, oheń v kamnech

- Voda - nejlépe přírodní - ideál koupání ve venkoví nevytápěné nádrži

- Vzduch - pohyb, cvičení - nejlépe venku - zrachlený dech okysličuje krev - potažmo buňky

3. Potrava - je přirozeným lékem na všechny neduhy. Jsme to co jíme. Jíst je potřeba to, co je pro tělo prospěšné a neškodí mu. Zásadou je, jíst potraviny pokud možno živé a co nejblíže přírodě. To znamená co se zrovna utrhlo, omyje se a konzumuje.

Pozor, člověk nebyl konstruován jako masožravec. Maso je dokonce tělem vnímáno, jako cizorodá, nepřátelská látka. Člověk je konstruován jako "Plodožravec".

Pozor většina potravin z hypermaketů, je nějak chemicky či jinak upravována (aby lépe vypadala, déle vydržela, rychleji vyrostla atd.). Tím je umrtvována a ony látky pak člověku ubližují. Vždy je třeba se ptát. Vyvíjela se ta potravina spolu s člověkem. Pokud ano, neměl by být pro tělo problém se zpracováním.

Pozor. Aby tělo mohlo dobře zpracovat jakoukoli kvalitní potravinu - musí dobře fungovat střeva. Pokud jsou zanesená - je to stejné, jako lít skvělé víno do sklenic, kde jsou zbytky jídla, plíseň atp.. Jinými slovy, máme akorát drahou moč, či stolici.

Já sám mám na sobě vyzkoušeno a doporučuji - čistit střeva produktem Moringa Plus Probiotikum - viz video ruské vědkyně pro německou TV s českými titulky na www.kvalitnizivot.com

4. Pozitivní myšlení

Jsme systémem učení, abychom se zaměřovali na nemoc, nikoli na zdraví. Díky tomu bojujeme s nemocemi místo toho, abychom se zaměřili na budování zdraví. I zde platí - na co zaměříš svou pozornost, to ROSTE!.

Takže je třeba se zaměřovat na zdraví. Je známo, že buňky poslouchají rozum. Když budeme myslet tak, že buňky jsou a budou zdravé, tak buňky jsou a budou zdravé! Když budeme mít strach, že onemocníme, tak buńky se budou ze všech sil snažit, abychom opravdu onemocněli.

Skvělá povídání na toto téma jsou na youtube - MUDr. Jan Šula spolu s Jardou Duškem. Vřele doporučuji 7. bran imunity a pak Jak být zdravý bez léků a lékařů.

Velmi inspirativní je pak příběh Clemense Kubybo, který si pře cca 33 lety přerušil pádem ze střechy míchu a tedy měl by být na vozíku a neměl by hýbat končetinami.

On se ale rozhodl být zdravý a přestože nepodstoupil žádnou operaci, tak i přes to, že má přerušenou míchu, tak chodí, běhá, dělá dřepy a jezdí po světě a o svém příběhu přednáší.

I on je na youtube - lze si poslechnout, ja prudí lékaře tím, že se nechová tak jak by z lékařského hlediska měl ...

A protože se blíží Brněnský Astrovíkend, kde jako obvykle bych měl mít svůj stánek, tak všechny zájemce z Brna a okolí nebo i z dáli zvu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení