DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Produkce enzymů silně klesá již po 30 letech našeho věku!

Produkce enzymů silně klesá již po 30 letech našeho věku!

Už lidé ve středním věku potřebují větší přísun živin než mladí lidé, protože aktivita enzymů a jejich tvorba klesá a vstřebávání živin ve střevech také. Například po 40. roce je produkce enzymů nižší o 40 %, po 50 roce o 60 % a po šedesátce až o neuvěřitelných 80 %. Imunitní systém potřebuje s přibývajícím věkem více živin, protože se musí vypořádávat s nemocemi, poruchami a stárnutím. Je důležité zajistit, aby se v těle tvořily zdravé buňky. Pouze vitální buňka - matka se může úspěšně množit do zdravých dceřiných buněk. Nemocné buňky se už nemohou množit, jsou vyloučeny a vyřazeny z provozu. Na to má naše tělo vlastní mechanismus nazvaný apoptóza. Každou vteřinu (!) probíhá v jedné buňce těla až 50 000 reakcí. Právě za sekundu je vyrobeno 20 000 chemických sloučenin. Denně se obnovuje přibližně 600 milionů buněk. My rozhodujeme naší stravou přímo o kvalitě našich budoucích tělesných buněk, a tím i o našem zdraví, kvalitě života a o délce života. Přípravek Moringa s probiotikem BS DSM 21097 z ruské Akademie věd je jednoduchým řešením na tvorbu enzymů, umí jich ve střevě vytvořit až 70 druhů.  

Také samotní vědci bijí na poplach. V Evropě více než dvě třetiny populace od 55 let trpí přibývajícími subklinickými deficity. Lidé ještě nejsou nemocní, ale imunitní systém je oslaben. Trpí stálou únavou, nedostatkem koncentrace, poruchami spánku. Regenerace se již nekoná. Nedostává se vitamínů, stopových prvků a minerálů jako je hořčík, zinek, selen, vitamin E. Seznam je nekonečně dlouhý.

Na univerzitě v Heidelbergu byl sledován stav stravy 300 osmdesátiletých. Výsledek byl zničující. Dvě třetiny z nich trpěly nedostatkem vitamínů - zejména vitamíny A a C. Z „pacientů s deficitem“ zemře v příštích třech letech v poměru dvojnásobek než těch, kteří se zásobují vitamíny! Červená moringa zajistí denně všechny bílkoviny, hojnost vitamínů a vyniká vysokou koncentrací vitamínu A a vitamínu C.

Tělo tak dostane to, co opravdu potřebuje a využije!

www.kvalitnizivot.com