DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Léčivá bylina proti Coroně: Žena z Kasselu věří v údajnou zázračnou rostlinu

Léčivá bylina proti Coroně: Žena z Kasselu věří v údajnou zázračnou rostlinu

Překlad článku z novin, originál v němčině na:

https://www.hna.de/kassel/kassel-frau-corona-heilkraut-wunderpflanze-coronavirus-impfung-91146058.html


Pro ni je to „přírodní antibiotikum“: Hannelore Klabes zasadila na své zahradě ve Wilhelmshöhe léčivou rostlinu Artemisia annua. Za svůj závazek k rozvojové pomoci obdržela Federální kříž za zásluhy.

Hannelore Klabes z Kasselu přísahá na domnělou zázračnou rostlinu Artemisia annua, která prý také pomáhá proti Coroně. Žena z Kasselu se proto nenechává očkovat.

Možná je Hannelore Klabes nejstarší youtuberkou v Německu.

Hanelore 92 let 

Dvaadevadesátiletá nahrála od roku 2015 na video platformu dvě desítky videí. Všechny se zabývají čínskou léčivou rostlinou Artemisia annua, kterou rodačka z Kasselu už desítky let bojuje s malárií v Africe. Klabesová obdržela za svou vývojovou práci Spolkový záslužný kříž. Je to její celoživotní dílo, jak sama říká. Podle některých badatelů proti Coroně prý pomáhá i pelyněk roční, jak se rostlině v němčině říká. To je jeden z důvodů, proč Klabes a její manžel nejsou očkováni proti Covidu. Od té doby, co pravidelně pije čaj Artemisia, neměla chřipku, artróza ji už nebolí a ohledně Corony si je jistá: „Můj imunitní systém virus dovnitř nepustí. Artemisia je jako přírodní antibiotikum.“ Na co zapomíná: antibiotika působí pouze proti bakteriím, nikoli proti virům.

 Ženu z Kasselu nelze odradit od jejího přesvědčení

Klabes se od jejího přesvědčení nedá odradit. Můžete jí ukázat statistiky o nebezpečnosti viru, vysvětlit jí, že starší lidé a neočkovaní bojují o život na jednotkách intenzivní péče, že plánované operace se musí kvůli přetížení odkládat a že očkování je tedy nejen ochranou pro sebe, ale také naléhavě potřebným aktem solidarity. „Co říkají politici, mě nezajímá. Mám rozum a svobodnou vůli,“ říká Klabes s přátelským úsměvem. Když nebyla pandemie, získal rodák z Bochumi tímto postojem velké uznání. Kvůli svému africkému kmotřenci odcestovala bývalá učitelka obchodu, která vedla kurzy domácí ekonomie v Kasselském vzdělávacím centru pro dospělé, v 80. letech do Burundi a poté žila deset let v zemi zmítané občanskou válkou.

Hannelore Klabes (92) z Kasselu je aktivní na YouTube

Klabes vedla zdravotnickou školu, zřizovala centra pro handicapované a pomáhala lidem, aby si pomohli sami. Místní jí říkali „naše babička z Německa“. I o tom mluví ve svých videích na YouTube, která občas šťourá na počítači až do dvou do rána. Syn jí jednou přinesl dvě knihy: Počítače pro seniory. Matka čtyř dětí, která má sedm vnoučat a šest pravnoučat, se vše naučila sama. Má webové stránky a v současné době píše svou pátou knihu.

VIDEO zde: https://www.youtube.com/watch?v=YVFcc7IuARs&t=67s

 

Prášek z rostliny Artemisia annua ke koupi zde:https://www.kvalitnizivot.com/artemisia-annua-pelynek-rocni/