DÁREK k nákupu: tištěná kniha MORINGAv hodnotě 376 Kč!

Pampeliška potkala Moringu - zkušenosti

Pampeliška potkala moringu- zdravé kafíčko - zkušenosti         Pampeliska a moringa doza new.jpg

Milí klienti a přátelé,

píši Vám 2 zkušenosti s produktem.

1/Paní Ivana

mi zpracovává účetnictví. Jako poděkování za práci jsem jí poslala také pampeliškové kafíčko s moringou. Dlouho se nic nedělo - pár měsíců žádná reakce. A včera jsme spolu pracovně hovořily a paní Ivana na konci nečekaně přešla k tématu kafíčka. Píši přesný dialog.

I: …A taky Vám musím moc poděkovat za tu čekanku.

R: …chvíli pauza a pak povídám: Myslíte pampelišku s moringou?

I: Ano, to je ono. Zpočátku mi to přišlo pěkně „ hnusné“, ale pila jsem to pravidelně.  Pak jsem si zvykla. A tak krásnou pleť jsem v životě neměla. Zmizely mi všechny "hnusárny" boláky z obličeje. Tak moc moc děkuji.

R: Děkuji, že mi to říkáte, to je pro mě novinka. To předám dále klientům. Moringa i pampeliška čistí játra, tím pádem i krev. A navíc tento produkt zabírá také proti spike proteinům z covidu nebo po očkování.

I: Tak to je skvělé, protože po 3. očkování mám pořád rýmu a příznaky nachlazení. Začnu zase užívat.

R: Zaměřte se také na Moringu + Bacillus subt. …

 

2/Moje kamarádka Monika

pracuje jako zdravotní sestra v nemocnici v Praze. Pila během nočních služeb mnoho kávy, několikrát jsme o tom spolu hovořily, já vysvětlovala, že tolik kávy není zdravé, protože především tělo nemá šanci se samoléčit, neb je neustále ve stresu kvůli kofeinu,…. Po čase Monika vyzkoušela 1 balené zdravé kafíčko - Pampeliška potkala moringu. Začala si ji pravidelně objednávat. Po cca 10 měsících mi napsala k objednávce: „Zlati, moc ti děkuji. Pampeliška mi moc chutná. Kávu již od léta nepiju! Nemáš větší balení?“ 

Z obou sdělení mám radost a věřím, že jsou přínosné i pro vás.

Objednávky zde: https://www.kvalitnizivot.com/moringa-prasek--kapky-caj/